Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem ráz ki a hideg...

Csak engem ráz ki a hideg teljesen az öregedéstől ? Nem akarom ezt, totál szívás az egész.

Figyelt kérdés
Csúnya leszek, beteg, gyenge és büdös.. Kinek jó ez ?? Fájnak majd az ízületeim, törnek majd a csontjaim, lehet demens leszek. Miért nem lehetek szép és fitt örökké ?

2021. márc. 22. 09:13
A kérdező szavazást indított:
Én is rettegek tőle.
Engem nem zavar.
27 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy elmúlik a boldog, gondtalan gyerekkor.
2021. márc. 22. 09:19
 2/8 anonim válasza:
54%
hát és akkor mi van majd megszokd
2021. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj hogy ez nem meseország, és ez nem akarat kérdése. Én is megállítanám az időt időnként, esetleg vissza is utaznék benne (2000-2012 az arany évek számomra).
2021. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy jólelkű és kedves öreg ember, legyen bármennyire ráncos, kopasz és májfoltos, nem lesz csúnya. Sőt, még bájos is lehet az aranyos "öreg-vonásaival" :)


[link]


A betegség és a gyengeség valóban korral ját, ugyanakkor ha odafigyelsz, akkor jó sokáig ki tudod tolni. Nagyszüleim már elmúltak 70 évesek, mégis fiatalosak, életvidámak, dolgoznak a kertben és az állatok körül.


A büdösség meg higiénián múlik.


Fiatalon persze könnyen beszélek, de már előre várom, hogy unokázhassak egy kedves kis kertesházban :)

2021. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
De ellentételezésként lehet, hogy megjön az eszed. Az semmi????:-)) (Hány éves vagy amugy? Van valami konkrét oka, hogy erre igy ráparáztál?)
2021. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat én úgyse élem meg szerintem, de ha mégis akkor bumm a fejbe azt cső. Itt nyugdij se lesz. Még annak se aki dolgozik.
2021. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a halál zavar, hogy nem lesznek többé gondolataim, az öregedés maga nem. Azt sem gondolom, hogy feltétlenül minden szempontból gyengébb leszek, rendszeresen futok, és az ultra távokba még amúgy is túl fiatal vagyok.
2021. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"elmúlik a boldog, gondtalan gyerekkor"


A felnőttkor is lehet boldog, és valamilyen szinten gondtalan.

Ahogy a gyerekkor sem volt mindig az.

2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!