Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, mintha...

Miért érzem úgy, mintha elvesztettem volna egy hozzátartozómat?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem/szeretem a Totál szívás (Breaking Bad) című sorozatot, de ma megnéztem az utolsó évadot is. Egyelőre nem tudom feldolgozni azt, hogy vége lett. Óriási hiányérzet kerekedett bennem, amit még nem tudok betölteni semmivel. Éreztetek már ti is így?

2017. febr. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Megértelek, ugyanígy éreztem, mikor végignéztem a Trónok harca összes eddigi évadát. Òriási űr keletkezett bennem is.

Gondolj bele, hétről-hétre követtük a szereplők életét, izgultunk értük, átéreztük a gondjaikat, örömeiket, együtt sírtunk vagy nevettünk velük. Szinte már egy család lettünk. Ès hirtelen ennyi volt.. olyan gyorsan elmentek azok a hetek, hónapok. ès mi marad hátra? A remény, hogy valamikor talán folytatódik. :D A Trónok harca legalábbis hamarosan. xD

2017. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ennek már nem lesz folytatása.
2017. febr. 5. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert még nem vesztetted el egy hozzátartozódat...
2017. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem igaz.
2017. febr. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!