Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi játszódhat le ilyenkor egy...

Mi játszódhat le ilyenkor egy nő agyában?

Figyelt kérdés

1 hete leszólítottam egy lányt az utcán. Azt hozzá kell tennem, hogy külsőleg nem annyira az esetem, de mégis megfogott benne valami. Beszéltünk pár szót, majd mentem tovább. Este ráírtam, de nem volt valami bőbeszédű, így hagytam az egészet. Aztán viszont 1 hét múlva ő írt rám, hogy miért szólítottam le múltkor. Elmondtam neki, hogy szimpatikusnak tűnt, és ezért.

Ettől teljesen odáig volt, mert azt mondta, hogy őt még sohasem szólította le senki. Jól mentek a dolgok, elhívtam randira. Randi előtt viszont bepánikolt, hogy én túl jól nézek ki hozzá, miért akarok vele együtt mutatkozni, meg fél, hogy nem lesz elég jó előttem. De megnyugtattam, így minden OK volt. 3x randiztunk a héten, mindegyik randi nagyon jól sikerült, sőt, ilyen jó randijaim régen nem voltak. Plusz az 1. randi kivételével minden talit ő kezdeményezett. Egész nap írogattunk egymásnak, és beszélgettünk, jól alakultak a dolgok. Aztán a 3. randi után (ami ugyanúgy jól sikerült, hisz össze is bújtunk, stb.) jött a pálfordulás: Egyik napról a másikra elkezdett nem válaszolni az üzeneteimre. Megkérdeztem tőle, hogy mi az oka, történt-e valami baj, de hárított, nem válaszolt a kérdésemre. Aztán az az utáni napon egyáltalán nem is írt, és nem is válaszolt. Na, hát láttam, hogy ennek ennyi, így megírtam neki, hogy köszönöm a vele eltöltött időt, és minden jót. Ezt is csak 1 nap múlva nyitotta meg, és erre sem válaszolt.


Na, és ezt így végiggondolva az jár a fejemben, hogy ez meg mégis mi a fene volt? Mi játszódhatott le a fejében? Hisz mindegyik randi nagyon jól sikerült, plusz az elején pont hogy túl jónak tartott engem magához képest, aztán pár nap alatt már le se lesz*ar, és nem akar tőlem semmit? Pont akkor, mikor bennem meg kezdtek volna kialakulni az érzések felé... Valaki fejtse már meg ezt nekem légyszíves.



2021. márc. 22. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a képbe jött neki valaki más.
2021. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%

Talán önbizalom hiány.

Ha a csalódás elött ő vet véget a kapcsolatnak, kissebb a sérülés esélye.

2021. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Neked fizikai fájdalmat okozott volna, ha azt kérdezed, "mi baja ennek a lánynak?".
2021. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy jobban megismert, rájött, hogy nem vagy annyira szimpatikus, nem illetek össze, nem vonzódik hozzád. Ennyi.


Vannak, akik erre csak tíz év után jönnek rá, neki elég volt pár találkozás.

2021. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem épp össze volt kapva a fiújával, azt kellett neki egy egyéjszakás kaland, hogy kiengedje a gőzt, ezért engedte, hogy megdugd. Aztán nyilván kibékült a palijával, te meg mentél a feledésbe.
2021. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom megijedt az érzésektől.
2021. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kicsibarany ***** válasza:
100%
A kérdésben "nő"t írtál viszont a leírásban már "lány" van.Ha lány, akkor tippre fogalma sincs hogy mit akar, tapasztalat.
2021. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog is eszembe jutott, ennyiből nehéz megmondani melyik a telitalálat:

-Egyéjszakás kalandot keresett, már ha az összebujtunk stb, szexet jelent, szépen belettél etetve, jaj te túl jó vagy hozzam, stb, majd amikor megtörtént lelépett, nem csak pasiknál létezik ilyen

-Van egy pasija, vagy legalábbis valaki akit féltékennyé akart tenni, azzal, hogy veled találkozgat, ez már csak azért is tűnik találónak, mert egy hétig semmi érdeklődés, majd történt valami amiért Kellett neki valaki erre a célra, és eszébe jutottál te

- tetszett neki, hogy valaki udvarol neki, leszolitja az utcán, de eszébe sincs kapcsolatot keresni csak kicsit kiélvezte a helyzetet

-rájött, hogy nem illetek össze, esetleg o nem élte nem olyan jónak az osszebujás stb.-t, de nem merte a képedbe mondani, egyszerűbb volt eltűnni

2021. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne más irányba alakultak az érzések. Nincs ezzel baj, nem lehetünk mindenkivel egyformán szimpatikusak egymásnak, de attól még nemtől függetlenül nem tartom fairnek, ha valaki magyarázat nélkül egyszerűen csak eltűnik. Mindenki megérdemel egy mondatot lezárásként.
2021. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Mijében?
2021. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!