Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez hogy van? Mi játszodhat le...

Ez hogy van? Mi játszodhat le benne? Már én se értek semmit

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok "legjobb" barátom 22. Én nem nagyon panaszkodok. Nincs könnyü életem a körülmények se tesznek anyira jót és nem teszi egyszerübbé a helyzet. 3 müszakban is dolgozok. Harcolok gürcölök nem adom fel..de nem szeretek panaszkodni.

Barát meg nem dolgozik nem tanúl nem csinál semmit.

Dolgok egyszerübb végét fogja meg mindig.

Ö korában én már rég dolgoztam.

Kezében a szakma bármikor tudna menni dolgozni.

De nem akar mert igy mert ugy.

De kőzbe mindig panaszkodik nincs pénze mert nehèz élete van meg milyen rossz neki meg nagyon rossz.

Közben erre hivatkozva mindenkit kihasznál mindig mindent kéreget mindenre behivassa magát. Amig valaki azt csinálja amit ö akar addig milyen jó de amikor már nem akkor milyen rossz ember ö meg mindig milyen jó ember semmiböl mindent ad.

Családja mindig eltartja. Ha új tv kell megvan. Ha új telefon kell megvan. Ha Ps4 kell akkor megvan.

De neki nehéz élete van.

Èn meg mindenért megharcolok mègse jó anyira.

Nem vagyok irigy se meg semmi ilyesmi dolog.

Csak nem tartom igazságosnak hogy igy van.


2018. jún. 20. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Te sem lehetsz túl jó barát, ha ezeket nem neki mondod...

Nem kell megijedni, hogy többé nem lesz a "te kis öribarid". Ha az igazságért megsértődik, akkor mehet, amerre lát.

2018. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem. Ő a "legjobb barátod"? Miért is, amikor semmi közös nincs bennetek?
2018. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen még volt. Ma már más irányba mentünk el mindenféle szinten.
2018. jún. 20. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg.

Neked is nehéz és lehet neki is az. Mert mondjuk lelki baja van vagy ki tudja.

A lényeg, hogy beszéljetek őszintén.

Egyrészt jobban meg fogjátok ismerni egymást és talán a barátságotok is elmélyül.

Tudom, hogy nehéz a szemébe mondani a véleményed, hisz nem akarod megbántani. (ezért nem vagy rossz barát) De muszáj lesz kommunikálnotok.

Ahogy Stephen Hawking mondta:

"Az emberiség legnagyobb eredményei a beszélgetés útján jöttek létre, és a legnagyobb hibái azáltal, hogy nem beszéltek. Nem kell, hogy így legyen."

2018. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen loooserek. Amíg van cigi, sör, meg lécielsejéigegyezrest addig haver. Mikor meg kéne segítség, jajjneharagudjmegyünkpecázni. Már megvettük a csalit is. Na az ilyenek lapát.
2018. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!