Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek valóban megérzik...

Az emberek valóban megérzik az ilyesmit? Nem vagyok valami ezoterikus hangulatomban, de azért ez érdekes.

Figyelt kérdés

Tehát. Egész életemben kerültek / kerülnek az emberek. Egyáltalán nem vagyok egy depressziós emberke, de kivehető a különbség a kicsattanó jókedv és az átlagkedv között.


Történt egy kis ''jó dolog'' tényleg apróság, de nagyon feldobott. Nem írtam ki Fészbukra, nem járkáltam az utcán vidáman, itthon örültem magamnak a családdal, tehát SENKI nem láthatott. Két férfi rám írt, hogy ismerkedni akar (sosem szoktak) + az exem jött a hülye dumájával, aki már több, mint fél éve le sem sz.rt. Nem ez a lényeges, mert tényleg nem vonz az ismerkedés. Na de...


Honnan szagolják ki az emberek az ilyesmit? Nem ez az első eset, hogy valamiért feldobódok, akkor keresni kezdenek az emberek, holott NEM adom tudtukra, nem vagyok egy nagy közösségi ember egyáltalán. Tapasztaltatok hasonlót?


2021. márc. 23. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a jo es rosszabb perodusok is egyutt erkeznek. Regebben, amikor nem volt parom es mar vagytam ra, hogy legyen, akkor sosem. Pl. Kozeledett a szilveszter, buli, de jo lenne megismerni v.kit. Hat biutod nem. Aztan mikor osszejottem v.kivel, akkor aztan tobben is ram repultek. Mas: munkahely kereses: itt is sokszor jott a semmi vagy dupla. Szoval nem vagy ezzel egyedul.
2021. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit éreznek meg? Valószínűleg 20 nőnek írnak naponta és ürülnek ha havonta egy visszaír.
2021. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rejtett kamerák, poloskák és a bőröd alá beültetett chip lehet az oka. :)
2021. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, azért ez nagyon nem így van. És most nem a férfiakon vagy a társkeresésen van a hangsúly. Családtagjaim is akkor kezdenek el érdeklődni irántam, hamarabb rám mosolyognak az utcán. Ilyesmik. Ami nem mindennapos, mert engem nem kedvelnek az emberek összességében. De néha mégis, mikor jó passzban vagyok...
2021. márc. 23. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, hülye feltételezés volt (#2) vagyok, hagyd figyelmen kívül
2021. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj, megesik. :D
2021. márc. 23. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt figyeltem meg, hogy akkor kezdenek el sikerülni a dolgok, amikor már nem görcsösen akarom.

Azaz vágyom is rájuk, de az sem baj, ha nem sikerülnek.

Furcsa.

2021. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az is ismerős...
2021. márc. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!