Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy amióta a...

Normális, hogy amióta a járvány tart otthon vagyok home officeban és sehova nem mentem el és teljesen jól érzem így magam otthon de a legtöbb ember viszont egy hét után nem bírja?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Velem van a baj?
2021. márc. 23. 11:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16 Moziba sose szerettem járni, múzeumba is max külföldön ha olyan helyen jártam. Jó lenne színházba menni, de nem létszükséglet, a koncertek hiányoznak, de nem fogok eret vágni a hiányuktól. Hiányzik egy csomó minden, de nem fogom fel tragédiaként. Ami számomra a legfontosabb - túrázás, természetközelség - azt most is tudom űzni. Szívós típus vagyok, sokkal rosszabb időszakokat is átéltem már, nem most fogok bekattanni. Ettől még szerintem tök érthető, ha valaki szenved a jelenlegi helyzetben, nagyon rányomja a bélyegét a mentális egészségre.
2021. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%

17,18

Nem veszekedésből de nektek nem igazán megy a szövegértés.

17: Hol írtam, hogy az általad felsoroltakat végzők nem lehetnek műveltek stb.? Ha te így gondolod, ne add más szájába :)


18. Nem arról volt szó, hogy a járványban miért nincsenek ezek nyitva, hanem, hogy szomorúnak tartom, hogy ezeket nem hiányolja senki. Bár, ha egy ott dolgozó is így nyilatkozik...

2021. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

#22

"Bár, ha egy ott dolgozó is így nyilatkozik..."

Hogy "így"? Hogy örülök, hogy nem kell napi többször tömegközlekednem és a veszélyeztetett családtagjaimat kitenni kockázatnak?

Vagy hogy én is fájlalom hogy országon belül a kutyát nem érdeklik a múzeumok?

Vagy hogy nem akarnék további hatalmas veszteségeket a munkahelyemnek?

Vagy hogy "így"? :D

2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Normális
2021. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
(Ezek szerint már soha nem fogom megtudni, hogy mire gondolt a 22-es válaszoló. :D )
2021. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!