Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy mindenre...

Az miért van, hogy mindenre hamar ráunok?

Figyelt kérdés
Ezzel mit lehet kezdeni?

2021. márc. 24. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Találj olyasmit, amiben van elég változás.

Vagy keress tovább, hátha van olyan, amit nem unnál meg, csak még nem tudod mi az.

Amit még javasolni tudok:

Mélyedj bele jobban a dologba, keress benne érdekes/fura/izgalmas/jó dolgokat.

2021. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. :D

Csak azért unod meg őket mert egyik se érdekel valójában.

Hírtelen megtetszik, érdekel, kipróbálod, csinálod aztán beleunsz mert nem az amire te vágysz.

Csupán keresd meg azt a dolgot ami tényleg szórakoztat.

Pl. van a Life is strange és a hozzá hasonló játékok amikkel tényleg szerettem játszani és élveztem. Meg is könnyeztem a the walking deadnél, hogy olyan játékkal játszok ami örömöt okoz :D.

Ha ezekből lenne rengeteg és egész nap játszanék. Sajnos már mindet végig vittem így azóta egy játék se szórakoztat vagy beleunok ahogy eljutok egy magas szinte.

2021. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ráun sok dologra, csak nem hagy fel vele, mert valamiből rezsit és ételt kell fizetni. Nem úgy kell felfogni, hogy életed végéig mindig mindennek csiklandoznia kell az idegeidet.
2021. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért unod meg, mert csak hirtelen fellángolásból érdekel. Ha tetszik valami, azon is kell néha változtatni, újítani.
2021. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megunsz valamit, és nem létfontosságú dolog, tedd félre, később ismét megjöhet a kedved hozzá. Én is hamar ráunok egy-egy tevékenységre, de ezt úgy oldom meg, hogy mást csinálok helyette. A motiváció könnyen megy, de könnyen is jön. Ne aggódj emiatt, csak oszd be jól az idődet.
2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!