Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha buta vagyok? ...

Mit csináljak ha buta vagyok? Nem veszem észre az iróniát, nem tudom megjátszani magam. Nem megy a színészkedés sem. Hiába tudom, hogy mi az elvárás, megsem megy. Vagy mindenre kíváncsi vagyok, és kérdezek, vagy okoskodok

Figyelt kérdés

Nem találom az arany középutat.

Kihasználnak, amikor meg leesik, akkor nem tetszik.

Ezen megsértödők.


2020. szept. 30. 22:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok az akiből csinlaljak a bolondot. És meg kell mondanom, hogy asszisztálok hozzá, mert csak későn esik le.

És nem csak egy ember, hanem a család is, és mindenki.

2020. szept. 30. 22:07
 2/20 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet: mielőtt belemennél dolgokba, állj meg egy pillanatra, kérdezd meg a többieket, hogy ez most mire jó, miért kell csinálni?

Nyugodtan ki lehet mondani a dolgokra, hogy "NEM".

2020. okt. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Vissza kérdeznek, hogy mire, majd kinevetnek.

Egyértelmű,de letagadjak.

2020. okt. 1. 06:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Középkorú vagyok.
2020. okt. 12. 17:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
képezni kell magad. Ha erre rájöttél akkor rá fogsz arra is hogy kerüld el
2020. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért kéne észrevenni az iróniát? Miért kéne megjátszani magad? Miért kéne tudni, h mi az elvárás? És miért kéne megfelelni neki? Kb mint ha azt írnád hogy jaj, mit csináljak levegőt veszek... Valószínűleg ritka idióták vesznek körül, és te azt kérdezed, hogy hogyan legyél te is idióta. Persze lehetsz az ha akarsz. Szedjél rivotrilt pálinkával, mehet rá egy kis citromfű is. Talán akkor kellően hülye leszel.
2020. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem.

Itt nagyon rafinaltak, és szinte sosem beszélnek egyenesen.

Mindig mindenre celozgatnak.

2020. okt. 13. 19:54
 9/20 anonim ***** válasza:

akikkel barátkozol akkor azok nem hozzádvalók. Nem szeretnek téged, ha a károdra viccelődnek. Szakítsd meg velük a kapcsolatot. Nem tudom milyen rokonokról van szó. Ha nem közvetlen családtag (házastárs/ gyerek) akkor meg lehet könnyen oldani.

Egyszerűen ne menj el több családi eseményre.

Ha "barátok", azt még könnyebb megoldani. Ha kollégák, akkor meg kezdj el másik melóhelyet keresni.

Engem egy másik ügyből kifolyólag szekáltak több helyről, minden ilyen emberrel megszakítottam a kapcsolatot. Sokkal jobb az életem.

Drukkolok :)

2020. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak sajnos a közeli család is.

Valahogy raszoktak.

2020. okt. 13. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!