Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy elvesztettem kb. másfél éves megtakarításomat? (több mint 2 millió forint)

Figyelt kérdés
Napok óta emiatt szorongok, aludni is alig bírok. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem, és ne gondoljak rá? Itt a tavasz, a jó idő, ilyenkor én is máskor olyan boldog szoktam lenni, örülök a napsütésnek, de most ennek sem tudok örülni, félek, hogy depresszióba zuhanok. Csak magamat okolhatom a történtek miatt, amiért megbíztam valakiben, akiben nem kellett volna. Már tervezgettem is, hogy mennyit kell még dolgoznom ahhoz, hogy lakást tudjak venni, és ez most teljesen áthúzta a számításaimat, nagyon el vagyok keseredve. Tudnátok légyszi írni valami biztató dolgot?

2021. márc. 24. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
én 3 milliót buktam, életem megtakarítása. nem tudom hogyan tovább de majdcsak lesz valahogy 26F
2021. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!