Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barataim feltekenyek mert 2...

A barataim feltekenyek mert 2 millio ft megtakaritasom van mit tegyek?

Figyelt kérdés

mar 2 eve kikoltoztem angliaba mindig is jol beszeltem angolul es nem ilyen alja munkakkal kezdtem hanem telefonos supportal stb jelenleg is egy nagy varosban lakom. Probaltam nekik segiteni kijonni de a legtobbjuk alig vagy csak kicsit beszel angolul es amikor a megtakaritasaimrol beszeltem ami 2 millio ft (kicsit tobb) 25 evesen ugy ereztem hogy irigyek ram es hogy ravilagitottam hogy fejleszteni kene az angol tudasukat megsertodtek hogy miert... :S probaltam nem erzeketlen lenni de mondtam nekik hogy ezzel jelenleg csak az alja munkakat tudjak elvalalni amit a koszos alja bevandorlok csinalnak nem az expatriotak...


mit tegyek? Vagy hogy vegyem oket jobb belatasra hogy nem ize akartam veluk lenni?

(bar az angol barataim inkabb azt mondtak hagyjam oket mert az mar a multam es csak visszafognak mert kelet europa mindig kivakarhatatlanul szar hely lesz aminek persze nem orultem mert csak az a hely ahonnan jottem de hat mar itt van a legtobb baratom is...)


2016. júl. 21. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak 2 millió?Az kb.£5000.2 év alatt az semmi.Én januárban jöttem,és már van annyi,pedig "koszos,alja bevándorlóknak" való munkával kezdtem.Tehát ha csak villogni akartál a,kérdéssel,akkor elbactad.:(
2016. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh burn🔥
2016. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Add oda nekik! Nem egyszerűbb?

Mèg kèt èv ès összekaparod újra.

2016. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ekkora suttyó voltál velük is, mint ahogy ezt a kérdést ide okádtad, akkor ne csodálkozz!

Have a nice day 🙂

2016. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem ki se kellett menni, ennyi megtakarítást itthon is össze tudtam szedni 2 év alatt.


Amúgy meg nem kellene nem érzéketlen lenned, hanem a szemükbe kell mondani nyíltan, hogy ne makogjanak össze vissza, hanem tanulják meg az adott ország nyelvét. Nem körülöttük forog a ki***ott világ fogják már föl!


Ha megsértődnek, akkor legalább megszabadultál tőlük, ha nem akkor meg nem fognak cseszegetni.

2016. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámlánk tartalma privát, személyes dolog, ami nem tartozik másra. Nem lehet, hogy azért akadtak ki a barátaid, mert úgy érezték, hogy felvágni szerettél volna a pénzeddel?
2016. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok pénz a 2 milla ahhoz képest,h kint menő munkát végzel.. Itthon én is összeszedek ennyit és nem kell elhagynom a családomat. Viszont tény,h az emberek többsége napról napra él, nincs félretéve 20000 ft-juk sem. Sok esetben tényleg nagyon kevés a fizu, sokan pedig pazarolnak, aztán megy a rinyálás.
2016. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akármit cselekszel vagy csak megfordul a fejedben, jól gondold át, mert meglehet érteni a "barátaidat", hogy így viselkednek. Gondolkozz egy picit, hogy mi is lehet a hiba ;)
2016. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!