Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a "random" és...

Mi a véleményed a "random" és "G.V.Cooper" féle youtube csatornákról?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, aki ismeri őket! :)

2021. márc. 24. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Random szvsz. az egyik legértelmesebb hazai tartalomgyártó, bejön a halk, visszafogott stílusa. G.V. Cooper nekem túl harsány, túl “amerikai.”
2022. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10:


se ideggyenge, se lány nem vagyok.


most visszakérdezhetnék, hogy ezt a hülyeséget honnan szedted, de igazából lényegtelen, a magyar youtuberek (Czibóktól randomig) elég sok buggyant rajongóval rendelkeznek, akik rögtön ugranak a kiskedvencükről vki csúnyát mer írni.

2022. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor nem te vagy az. Volt valami szerencsétlen, aki betámadta ostobaságokkal (téves jogi érvelés), de az inkább valamelyik sorozatgyilkosokról szóló kisfilm volt. Ki kell ábrándítsalak: nem illik rám az általad vázolt profil.
2022. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13: bocs, elragadtattam magam kicsit.
2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is, én kérek elnézést.
2022. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Melinda6444 válasza:

Szuper... olyan dolgokat írtok róluk ami nem is munkásságukhoz tartozik. "kommentben megsértődött" -ki a sz*rt érdekel!? "fideszes" -ha így is van kit érdekel!? A videóit nézem b*szki nem hogy hova rakja az X-et 4 évente!

Random videói: Számomra ő magyarok közül a legjobb ebben. Részletesen utánajár, nagyon beleássa magát. Néha mond hülyeséget, de szerencsére ritka.

G.V. Cooper videói: Az ő videóit is végig néztem mert érdekes, de sokkal inkább átjön belőle a pontatlanság, kevésbé utánajárás, és amolyan bulvár, szenzációhajhász áthallása van kicsit. Na meg azt se csípem amikor videók végén az általa levont konklúziókból okoskodva elkezd tanácsokat adni mintha szakértő lenne, mert kb mindig marhaság (Pl hogy szülők hogy neveljék a gyereket és hasonlók). Ettől függetlenül őt is jó videósnak tartom és érdekesek a videói. 🙂 Szóval Random kevesebb videó precízen, Cooper meg sok érdekes videó de nem olyan részletesen 🙃

nov. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!