Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig mennyi volt a rekord...

Eddig mennyi volt a rekord amíg fent maradtatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem volt bele kalkulálva hogy fent legyetek de nem tudtatok aludni forgolódtatok már mindent megpróbáltatok de hiába nem ment az alvás.

#alvás #éjszaka #virrasztás #hajnal #Éjjelig tartó fentmaradás
2021. márc. 24. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
hajnal kettő
2021. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Hajnali egy
2021. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
3 nap. Rossz dolog a speed. Teljesen átkattant, akkor sem ment az alvás, mikor már kiment a szervezetemből. 2. nap már hallucináltam, 3. nap teljes delíriumban voltam.
2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Ayami3 válasza:
82%
Őszintén minden nap 1-2 fent vagyok , főleg amióta táncoktatás van. Sok a beadandó 🤷. De ha nyár van is eddig maradok fent. Alapjáraton kinek mi , valaki szeret korán lefeküdni és valami még éjjeli bagoly.
2021. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Ayami3 válasza:
100%
Távoktatás****
2021. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Hat nap. A végén már a fejfájás mellett folyamatos hányingerem is volt.

Ez még megboldogult tinokoromban volt, pont összeszerveződött pár koncert ami érdekelt, Pesten kezdtem, aztán Bécsben találtam magam.

Nem szedtem be semmilyen drogot és alkoholt sem fogyasztottam, soha nem volt rájuk szükségem hogy jól érezzem magam, csak ennyi volt az oka hogy ilyen hülyén jöttek ki a koncertek időpontjai úgyhogy végigbuliztunk majdnem egy hetet. Szállásunk nem volt, így nem is lett volna hol aludni, meg az idő nagyrésze elment az utazgatásokkal a koncerthelyszínek között.

Persze ma már nem bírnám fizikailag sem, meg nem is lennék hajlandó egy hetet szállás nélkül ide-oda csapódva tölteni mint valami csöves :D

2021. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a legtöbb 33 óra volt, amíg egyhuzamban fenn voltam. Aznap 52 km-t is legyalogoltam, és több mint 24 órán keresztül 3 szendvicset ettem időközben.
2021. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Kb 1 hétig, ha nem szednék nyugtatót nem is tudnék aludni most sem, és még fáradt sem voltam. De nálam ez az egész egy rossz speedezés(túl kemény volt a cucc) miatt van, és azóta van ez velem kb 3 éve.
2021. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Hajnal 4.
2021. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hostelben dolgoztam, éjszakáztam is, így sztem 24 óra egyben biztos megvolt.
2021. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!