Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki egy...

Milyen ember az, aki egy haldoklonak azt mondja, hogy "ha rám hallgattal volna, akkor nem kemozol"?

Figyelt kérdés

+5 évet nyert a kemoterapiaval, akkora volt a daganat. Ebből az 5 évből 4 év teljesen jó életminőségben.

Nagyon dühös vagyok az illetőre, mert egy nagyon közeli hozzatartozomnak mondta.

De különben is, ki mondd ilyet és miért okoskodik? Hogy lehet valaki ilyen szívtelen, hogy semmibe veszi a masik ember küzdelmét?

Elküldjem a bús pics@ba az ilyet?



2021. márc. 25. 09:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen!Küldd el a faxba ezt a nagyokost😒😒Nem tudom ő mit csinált volna a másik ember helyében...
2021. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Konkrétan, ha nem kapta volna a kemot, rövid úton meghalt volna. Amikor ezt mesélte elbogtem magam, de fel fogom keresni, és úgy el fogom kuldeni a h@l@l legnemesebb f@sz@ra, ha arról koldul. :@@@
2021. márc. 25. 09:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ő döntött a kemóról szóval ő dolga.Nem értem mit okoskodik az a barom....Saját döntés ez.Nem mindenki veszi fel amúgy de az a pár év nyilván megérte szegénynek amit kapott pluszba
2021. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Fú, kinyílt a bicska a kezemben.
2021. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is!

#1,3

2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ti mivel vigasztalnatok? Nekem nagyon jól esett, hogy legalább többet együtt lehettünk. :(
2021. márc. 25. 09:46
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek! Küld el a francba. Nekem is beteg volt anyukàm és kapott kemót, ami megmentette az életét, attól függetlenül, hogy tényleg mérget visznek az ember szervezetébe, ez az egyetlen lehetőség a rákbetegeknek, hogy meggyógyuljanak, vagy kapjanak még plusz éveket. Az ismerősöd meg egy tudatlan, f.szparaszt, ha ilyet mond egy haldoklónak. A rokonodnak kitartást és ne adja fel!
2021. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Ne legyél hülye és ne csinálj hülyeséget se.

Nem gondolod, hogy aki ilyet mond az nem százas? Te megütnél vagy leszidnál egy értelmi fogyatékost? Ez akkor téged minősítene ezentúl. Hagyd meg a hülye véleményében, egyszer talán belátja a tévedését. Ne eszkaláld a dolgot.

2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel amit leírtál tehát az együtt töltött plusz évekkel és azzal hogy ne adja fel💕💕Nagyon rosszul van most vagy mi a helyzet vele?
2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem, hogy az ilyen témákat itt kellene megbeszélni.
2021. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!