Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy bennem van...

Honnan tudom, hogy bennem van az isteni szikra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Mire gondolsz? Az ihletre? Velem elég ritkán történt meg, de néha átéltem. Olyankor az ember azt érzi, hogy azt a verset nem ő írta, azt a képet nem ő készítette. Tényleg ilyen. Volt egy vers, amit mintha tollba mondtak volna. Felkeltem egyszer reggel és ott volt egy mondat a fejemben. Aztán hirtelen folytatódott, nem győztem a papírhoz rohanni, hogy leírjam. Máskor ez úgy volt, hogy leültem, megírtam az első sort, elkezdtem agyalni a rímeken, próbálgattam a következő sort így is, meg úgy is. Amikor az ihlet jött, akkor semmin se gondolkoztam, tényleg tollba mondták. Soha többé nem tudnám úgy megírni és soha többé nem is írtam olyan jó verset. 1-2 ilyen versem van. Van kb. 2 hasonló rajzom is. Azokat se tudnám újra elkészíteni. Amikor mintha valaki vezetné a kezedet. Ilyenkor tényleg nagyon szép dolgok születnek. Amikor valamit huszonötször alkot újra a művész, csiszolgatni kell még rajta sokszor, az is lehet nagyon szép, de szerintem az nem ihlet alatt születik.
2021. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézted a Minden6ót?:D
2021. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt érezned kell. :)
2021. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy létezel.
2021. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!