Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak addig kell Valaki...

Miért csak addig kell Valaki amíg össze nem jövünk?

Figyelt kérdés

Mindig csak addig érzem azt a nagy szerelmet,ameddig össze nem jövünk. Miután megcsókoljuk Egymást,s tudom,hogy szeret,együtt vagyunk,akkor már nincs meg az a... nem tudom megfogalmazni azt az érzést,de mindig csak addig érzem,hogy Ő kell nekem,ameddig össze nem jövünk.

16 éves vagyok. Ez a hülyeség ugye el fog múlni?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. febr. 16. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Én is hasonlóan vagyok:) Ha megtalálod az igazit akkor lehet majd nem így érzed,addig meg csak kíváncsiság:)
2014. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ,természetesen ment a zöld mancs! :)

Remélem igazad van! :D

Jöhetnek még válaszok.

2014. febr. 16. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Fellàngolàs,ròzsaszìn köd...
2014. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én más szemszögből szoktam megközelíteni az emberek tulajdonságait.Ez a tulajdonság sok más emberre is vonatkozik,vágynak dolgokra(nem csak szerelem) de amint elérték a kívánt célt ki is ábrándulnak mert a dolgok "birtoklása" nem érdekes számukra.


Persze ez is fejleszthető,mint sok minden más,csak haladni kell az érés folyamatán,szerintem magától nem fog múlni,talán az igazi szeretet majd átfedi ezt.Biztos vagyok benne hogy mindezekért tenned kell.

2014. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. febr. 22. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy lány vagy. Fiúk nem csinálnak ilyen, meg ehhez hasonló szemét játszmákat.


Nem baj, Te leszel az a típus, akinek sose lesz családja, de siránkozni bezzeg... Nem baj, szeretőt Úgyis mindig fogsz találni a 4 milliárd csávó közül.

2015. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!