Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor voltál életedben a...

Mikor voltál életedben a legboldogabb? Mi volt az, ami igazán boldoggá tett?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Mikor elhagyott az idegileg gyenge és érdekes felfogású nejem. Utána testileg, lelkileg kivirultam. Azóta senkinek sem hagyom, hogy becsapjon és kihasználjon.
2021. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyermekkoromban.

A jó családi élet tett boldoggá.

2021. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Három nagy, igazán boldog korszakom volt:


1: A gyerekkorom:

Szerető, teljes családban nőttem fel, rengeteg élménnyel.


2: Az érettségi utáni első, két éves OKJ-s képzésem alatt:

Normális osztályt kaptam, normális tanárokat, olyat tanultam, ami érdekelt, sok új barátot szereztem és úgy összességében minden téren felpezsdült az életem. Hosszú idő után, végre azt éreztem, hogy sínen vagyok, tartok valamerre az életben és még élvezem is közben az utat.


3: 2019 szeptemberétől 2020 márciusáig:

Magam mögött hagytam az addigra kiüresedett, szürke életemet és elköltöztem Budapestre, tiszta lappal nyitva minden téren. Újra kinyílt és felpezsdült körülöttem minden. Találtam egy szuper, hozzám illő munkahelyet, új barátokkal ismerkedtem meg és két kanállal habzsoltam az eseménydús fővárosi életet.

Aztán jött a koronavírus és jól tönkrevágott szinte mindent. De legalább volt egy szuper fél évem előtte.


27/F

2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem teljesült, de azt hiszem akkor, amikor elbukik az emberiség.
2021. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tizenévesen, meg huszon éves korom elején, buliztam, szerelmes voltam, azt csináltam, amit akartam, volt idő mindenre, mert nem kellett dolgozni, nem volt felelősség.
2021. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor elhoztam a kutyámat a menhelyről, és láttam az ő boldogságát :)

Szerintem mindkettőnk számára ez volt a legboldogabb pillanat

2022. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!