Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maszkban öregebbnek néztek már?

Maszkban öregebbnek néztek már?

Figyelt kérdés

Én 40 éves vagyok, erre mikor maszkban voltam boltban, a ránézésre velem egykorú ember elkezd "teccikelni", hogy "Tetszik e kérni szatyrot".


Maszkban ez rendszeresen előfordul.


Azért fura mert amúgy szinte mindig tegeznek még a nálam 20 évvel fiatalabbak is, még gimis fiatalok is.



2021. márc. 28. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, a szemeid öregítenek. Engem általában fiatalabbnak néznek, mert maszkban nem látszik a szakállam és a bajuszom.
2021. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem szokták mondani, hogy mennyinek néznek.
2021. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled egykorú mondja így akkor lehet nem akar/tud tegezni ,mert valahol meg van szabva hogy a vásárlót nem lehet.

Maszkban amugy sem latnak rendesen, nyilvan szerencsétlen boltos nem tud egésznap gúvadni hogy most ki mennyinek látszik.

Ha meg idős valaki es zokon veszi a tegezést őt fogják lecseszni.

Engem lépcsőházban magázott egy kb velem egykorú ( 30koruli) csaj, de hát maszk meg téli sapka volt rajtam, meg fekete pufikabát, ja meg szemüveg. Kb semmi nem látszódott belőlem.

2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta maszkot kell hordani, 3* kérték el a személyimet. Mondjuk ebből 2* 18, 1* 19 voltam, de úgy kb 14-16-nak szoktak hinni általában az emberek a maszkolós idő előtt.

Most a festett hajammal, meg sminkkel azt hittem idősebbnek látszom, de kiderült, hogy igaz a teóriám, miszerint úgy nézek ki, mint egy 8.-as lány, aki nagyon erőlködik, hogy felnőttesnek tűnjön🙄, pedig nem erőlködöm, csak létezem😅

2021. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem fiatalabbnak néznek, mint amennyi vagyok. Általában, maszk nélkül is 3-5 évvel kevesebbnek szoktak becsülni (új munkahelyen pl), pedig állandóan van borostám is, ami azért "öregít" valamelyest.
2021. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért, mire vársz? Arra, hogy azt mondja: "Jó a segged, kő' kóla?"
2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!