Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakorlatilag nem változtam 1...

Gyakorlatilag nem változtam 1 év alatt szinte semmit, miért néznek mégis jóval öregebbnek?

Figyelt kérdés
22 vagyok, 1 ev alatt nem igazan valtoztam, max neha az arcszorzetem hosszabb, mert szeretem, nem igenytelen szakall, hanem igazitott, atmenetes, regen rovidebb volt neha es ennyi. Tavaly 20 22nek mondtak, az utobbi fel evben szamos alkalommal kaptam meg mikor a koromat kerdeztek, hogy 25nek néztek. Paradox hogy ennek ellenére sokszor elkerik a szemelyimet alkoholtartalmu ital vasarlasakor. Ha megborotvalkozom akkor 17nek neznek, bar ez évi 1x esik meg, utoljara februarban voltam teljesen csupasz. Igazabol mindig azt szerettem volna kisebb koromban hog, erettebbnek tunjek a koromnal,most meg nem vennem zoko,
2018. dec. 17. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
...nem venném zokon ha annyinak mondananak,amennyi vagyok :D
2018. dec. 17. 10:55
 2/6 anonim válasza:

Szerintem sokban fugg attol is, hogy epp milyen ruhat viselsz. Peldaul ha oltony van rajtad, akkor az emberek akarva/akaratlanul is mondanak 25 korulinek, mint 20-22 evesnek. Jo nyilvan vannak kivetelesen esemyenek amikor abban a korban is vannak olyan ruhaban a fiuk/ferdiak.

Nok eseteben ez ugye kicsit mas, mert a sminkkel nagyon sokat lehet csalni de azert ott is latszodik,hogy kik a fiatalabbak.

Nalam volt olyan(iden osszel) hogy bementem egy boltba alkoholtartalmu italt venni egybol elkertekca szemelyimet(bar ez kuldoldon volt), itthon 2 hete bementem egy dohanyvoltba(megkertek,nem sajat reszre) es el sem kertek. Az utobbi esetnel rendesen volt rajtam smink, alapozo, tus, ruzs, az elsonel csupan szempillaspiral.

Szoval erdemben amennyit hozza tudtam szolni, hogy szerintem a ruha tenyleg hozzajarul ahhoz, hogy az emberek milyennek itelnek meg. Nyilvan nem csak kor,de ilyenkor azt is igyekszunk beloni.

19L :)

2018. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hosszabb szakáll öregít. Legalábbis ifősebbnek nézel ki tőle. Ez épp elég ahhoz, hogy idősebbnek tűnj. De az arcvinásaid is változhatnak ennyi idő alatt sokat. Pl stressz hatására kicsit megviseltebbnek tűnhet az arcod, kialvatlanság miatt a szemek is beesettek, ráncosabbak.
2018. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazabol tavalyhoz kepest most vagyok kiegyensulyozott es stresszmentes, kicsit hosszabb arcszorzettel, bar valoban, a ruhataram az teljesen kicserelodott azota, egy ismerosom meg is jegyezte, hogy elkezdtem tudni feloltozni.

Kulfoldon tolem is sokszor elkertek, pedig ott mar tenyleg szakallnak lehetett nevezni az arcszorzetem.

2018. dec. 17. 11:31
 5/6 anonim válasza:

Ugy tunik kulfoldon jobba figyelnek arra,nehogy fiatalkorunak adjanak el ilyen dolgokat.

Amugy szerintem magunkon kevesbe vesszuk eszre a valtozast. Lehet segitene ha egy evvel ezelotti fenykeped osszehasonlitanad egy mostanival

2018. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt tettem utolso es hat pont ezert mondom hogy nem latok valtozast.

Es igen, ott jobban.

2018. dec. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!