Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek másokkal rivalizálni?

Szerettek másokkal rivalizálni?

Figyelt kérdés
Bármiben és bárkivel. Az ilyen játékos versenyzéseket én pl szeretem, de rivalizálni utálok. Ti?

#verseny #versenyzés #Rivarizálás
2021. márc. 29. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Szeretek rivalizálni
Csak az ilyen baráti/ártalmatlan versenyzést szeretem
Egyiket se szeretem
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi inkább azoknak való, akik nem eléggé biztosak önmagukban és folyamatos külső önigazolásra van szükségük. Egészséges önértékelés esetén ilyesmire nincsen szükség.
2021. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként szerettem, de kinőttem belőle.
2021. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
A versengés az élet alapvető része, így igen, szeretek rivalizálni. Ez visz előre. Korrekt, sportszerű ellenfélnek és ellenségnek mondanám magam.
2021. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de ugy vettem eszre, hogy vannak bizonyos emberek, akik viszont szeretnek velem rivalizalni, konkretan a munkahelyen. Kb majdnem ugyanolyan a teljesitmenyunk, es semmi szukseg nem lenne a versengesre, mert semmilyen elonyhoz nem jut egyikunk sem azzal, hogy “legyozi” a masikat, nem jar erte fizetesemeles, eloleptetes, az egvilagon SEMMI, maximum megdicser a fonok, ha epp jo kedve van, hogy jo voltal ma, ami persze jol esik az embernek, de annyira azert nem motivalo, hogy egesz nap azon torjem magamat, hogy legyozzem xy-t :D Ez a par ember egymassal is rivalizal, nem csak velem, de ez csak a csapatszellemet oli meg kb, ami emiatt nalunk nem is letezik, csak jopofizas megy egymas szemebe, aztan a masik kipofazasa, aki epp nincs jelen, aztan csodalkoznak, amikor a szuneteimet mas kollegakkal toltom, akikkel nem dolgozunk egyutt, de emberileg jobban kedvelem oket sokkal. Utobbiakkal szoktunk pl baratilag versengeni, ha epp nalunk vannak, azok tok jok es sokkal jobb lenne, ha veluk dolgozhatnek egyutt rendszeresen.

En jo vagyok abban amit csinalok, es nem erzem ugy, hogy ezt azzal kene bizonyitanom, hogy tulteljesitek mindenaron mindenkin aki csak el es mozog🤷🏼‍♀️ (Plane ha, mint emlitettem, semmi nem jar erte. Ha lenne valami tet, akkor valoszinuleg mas lenne a helyzet, de nalunk ilyen nincs.)

2021. márc. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy szeretek, de volt már, hogy csináltam. Frusztráló tud lenni.
2021. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én magammal rivalizálok, és az előbbi énemhez szoktam magam hasonlítani, hogy miben fejlődtem, vagy szorulok még fejlődédre, és milyen téren. Nem akarom másokhoz mérni magam, mert nem is érdekel, és nincs úgymond jelentősége számomra. Ezért se szerettem soha a versenyeket sem, pedig némelyikben elég jó voltam. De nem nyújtott örömet, ha jobb voltam másoknál egy egy területen, ha meg gyengébben szerepeltem az nem ösztönzött, hogy jobb legyek abban a dologban. De persze megértem azokat is, akiknek a lételemük a versenyzés és a teljesítmény, mert az is egy jó dolog. De én ilyen vagyok, ők meg olyanok. Fogadja el mindenki egymást olyannak amilyen, és ne kényszerítse az egyik fél a másikat versenyhelyzetbe. Békésen is meg lehet férni mindenkinek egymás mellett.
2021. márc. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2021. márc. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekkoromban sem szerettem. Ennek ellenére rendszeresen küldtek engem matematika, mesemondó és helyesírási versenyekre. A való életben a legtöbb munka olyan, hogy az embereknek csapatban kell dolgozniuk. Ezért nem is sok értelmét látom az iskolai versenyeknek sem. Mondom ezt tanárként. Ráadásul egy gyermeknek is el kell érnie egy bizonyos kort, hogy méltón el tudja viselni a balsikert.
2021. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki rivalizál, annak kisebbségi komplexusa van!
2021. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utélom. Mi szükség van erre? Egyszerűen értelmetlen és fárasztó. Főleg munkahelyen. Egyetlen sz@r munkahelyet sem tudnék annyira komolyan venni, hogy érteletlen versengésekkel stresszeljem magam. Aki a semmiért rivalizál, az nagyon beteg.
2021. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!