Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha fiúként nem akarok...

Az baj ha fiúként nem akarok folyton rivalizálni? 22/F

Figyelt kérdés
Folyamatosan úgy látom, hogy az életben mindent meghatároz a folyamatos egymással történő erőfitogtatás, a másik akár fizikai értelemben történő lenyomása. Úgy érzem ez nem megy nekem, és borzasztóan fáraszt is. Szorongok tőle. Párkapcsolatot sem merek kezdeményezni, mert attól tartok, hogy a lánynak nem leszek elég jó. Sőt divatos a másik baszogatása. Szerintem nem ilyen irányba kellene a világnak tartani.
2016. márc. 19. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj ez, szerintem ez lenne a normális felfogás, én is valahogy igy gondolkozom, versengés sose volt az erősségem, és nem is lesz. saját tempóba csinálok mindent, akinek nem tetszik az nem érdekel, ennyi
2016. márc. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy jó dolog. Ez lenne a normális.
2016. márc. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!