Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlag embert aki mennyire...

Egy átlag embert aki mennyire sokkol egy ilyen videó vagy kép ?

Figyelt kérdés
Vannak ugye a neten gore videók és képek. Ha pl egy olyan képet vagy videót lát meg valaki gyanútlanul amin egy ronda holtest van vagy durva sérülésű ember, esetleg valakit megölnek rajta szóval akármi sokkoló hogy hatna az emberre ? Tegyük fel hogy nem néz ilyeneket, meg nincs rá felkészülve mert azt hiszi más milyen kép. Esélyes hogy maradandó sérülést szerez mentálisan ?
2021. márc. 29. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen!
2021. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor megvan mivel vágok vissza a netes beszólogatóknak :D
2021. márc. 29. 17:22
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Én szerintem elhánynám magam, és egy darabig mindig azt látnám magamelőtt, ha becsukom a szemem. Meg talán ilyen bűntudat szerű érzésem is lenne amiért láttam.
2021. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok egy finnyás ember, de amikor megkéselte egymást két családtag a lakóhelyünkön, és mindezt látnunk is kellett az azért komoly volt, soha olyan sötét színű vért nem láttam mint akkor, és a barna bőrű cigány csávó arca fehéres szürkés lett percek alatt, olyan sokk érhette.


Mexikóban a rivális kartellek egy kikötözött emberre két pitbullt engedtek rá, és szabályosan letépte a tökét az egyik kutya, a másik meg a karját cibálta, az is már elsápadt a fájdalomtól, de vér alig volt a sebekből, gondolom ott már erősen az ájulás kerülgette.

Akasztott, lezuhant, elgázolt ember is csúnya látvány

A családomban van baleseti helyszínelő akik ilyesmikhez mennek ki, lelkileg őket is tönkre tette valamilyen szinten, ugyanis nem sikerül a gyerek nekik feltehetőleg ezért.


Sokkoló, de csak azok számára akik amúgy legbelül jó érzésű emberek, én nem tudnék csak úgy ölni, ahhoz kellene hogy rám lőjön, karddal támadjon rám vagy akármi.

2021. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Én vállat vonnék és egyáltalán nem érintene meg. Láttam már több halottat is, sőt, láttam valakit előttem meghalni, ezek után egy fotó nem váltana ki belőlem semmit.

Egy érzékenyebb lelket biztos megrázna, de nem maradandóan, ennyire ne örülj előre, nem fogsz ezzel senkit sem egy életre tönkretenni.

2021. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem vannak ilyen képeim, videóim meg nézek is ilyeneket. Csak azért kérdeztem mert ha valaki pl itt keménykedik meg beszólogat küldök majd neki egy ilyen képet csak azt mondom más
2021. márc. 29. 18:19
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát téged nem de az emberek 80% rá se bír nézni
2021. márc. 29. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Huhh...ez már visszavágás😂😂 senkit nem hatna meg
2021. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát jobb mint szájkaratézni. Azért az emberek nagyrésze szerintem csak lesne hogy hirtelen egy feldarabolt embert vagy vizihullát illetvr durvábbat látna, biztos nem esne jól neki meg kajálás se úgy menne egy ideig :D
2021. márc. 29. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
"Hát téged nem de az emberek 80% rá se bír nézni" Akkor az én ismerőseim mind a 20%ba tartoznak, mindenki látott már ilyet és senkinek nem okozna álmatlan éjszakékat :D
2021. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!