Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertàltként hogyan...

Introvertàltként hogyan tudnék elhelyezkedni? Teljesen felemészt. 20/F

Figyelt kérdés

Elég introvertàlt vagyok, és ha társaságba megyek már szorongok, mindig azthiszem engem néznek, üldözési mániám van 🤣 Igazából azért érdekes mert voltam pl. Bartender nyári gyakorlaton és hát idegesen mentem el dolgozni, de valahogy feltöltött ha azt a pár percet emberekkel tölthettem, kedvesen kommunikáltam velük, mindenki honorálta jattal , kedves szavakkal. Így jó hogy csak pár percet vagyok velük, meg tudom hogy lehet soha nem látom őket. De egy irodában megőrülnék tényleg, az engem nagy szorongásnak tenne ki. Gondolkodom az ingatlan közvetítőn, arra is aztmondjak hogy nem tipikusan introvertalt meló, de motiválna hogy rövid idő alatt meggyőzzem az embert, elég kedves vagyok, általában jó benyomást teszek.

Viszont most nem tudom hogy mi velem a baj, mert elég csendes, magamnak való vagyok , önértékelési problémákkal, és bizonyos helyeken nehezen érvényesülök de vannak az alábbi munkák ahol meg tudok/tudnék teljesíteni pedig elvileg nem nekem valónak kéne hogy legyen.

Idén érettsigizem.


2021. márc. 30. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Lehetnél pl. sírásó..
2021. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Irodában
2021. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem az introverzió a gond, hanem az önértékelési problémák. Freddy Mercury is introvertált volt, Emma Watson is az, ha érted, mire gondolok.

Maga az introvertáltság nem akadály, csupán egy megélési mód. A gátlásaidon kellene oldani.

2021. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan irodában dolgozz, ahol nincs tömeg.

Recepciós valami kisebb helyen.

Éjszakás takarító.

Vagy bármilyen munka, csak ragaszkodj a home offiehoz.

2021. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éjszakás bébiszitter.
2021. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ez alapján keress munkát. És ha szorongnál egy munkahelyen, az nem (csak) az introvertáltság miatt van. Ahogy írtad, vannak önértékelési problémáid (meg biztos, vannak még hasonlók). Azókat kéne kezelned. Az introvertált személyek lehetnek csendesebbek, de nem antiszociálisak.
2021. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!