Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogyha valamit...

Miért van az hogyha valamit csinál egy bűnöző akkor mindenki a halálát kívánja, de ha egy rendőri túlkapásban meghal akkor meg mindenki sír hogy azért megölni nem kéne?

Figyelt kérdés

Feltűnt hogy akár balesetről, gyilkosságról, erőszakról, drog kereskedelemről vagy bármi egyébről van szó mindig azzal jönnek az emberek hogy ha ő ilyet látna egyből megölné, vissza kéne hozni a halál bűntetést mert a pénzünkből élősködik a börtönben meg hogy milyen nyámnyila rendőreink vannak.


Mégis mikor benne volt egy videóban hogy egy rendőr lefogott egy igazoltatásnál szökni próbáló bringás nőt az emberek egyből rendőri brutalistásról kezdtek el ordibálni és háborogni.



Gondolom az Amerikai esetet meg sem kell említenem hogy az amúgy erőszakos bűnöző halálán meg sír mindenki mert jaj fekete és rasszizmus.



2021. márc. 31. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom mindenki részletet látott a videóból,pedig egyértelmű volt,hogy van nála drog ,de azt a részletet a többiek nem látták.Szerintem megérdemelte.
2021. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 8 percen keresztüli, nyakon való térdelés háborított fel sokakat és az, hogy közben mondta, hogy nem tud lélegezni, de akkor se engedte el.

Erőszakos volt a bűnöző, de életet nem oltott ki az illető úgy tudom.

2021. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert büntetést érdemel, de nem halált. Persze van olyan, amikor a rendőr nem tud mást tenni.
2021. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rendőr feladata ítéletet hozbi és helyszínen végrehajtani.

Erre vannak nála képzettebb emberek. Bíróknak hívják őket. Egy jogállam alapvetése, hogy a legtrágyább embert is megilleti a tárgyalás.

2021. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze ezt értem hogy mindenkinek meg van az alapvető joga ehhez.

Én csak azt nem értem hogy az emberek egyik esetben miért lincselnének meg valakit a másiknál meg amikor tényleg meghal egy bűnöző vagy lefogják esetleg oda is ütnek akkor meg már hírtelen mindenki ember barát lesz

2021. márc. 31. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem ugyanazok az emberek.

Különböző történések különböző emberek hangját erősítik fel.

2021. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két ok jutott eszembe:

1. Nem ugyanazok az emberek mondják a két dolgot,

és/vagy

2. Nem az adott rendőr kéne hogy megölje, hanem azt támogatnák ha egy szabályos bírósági tárgyaláson ítélnék halálra a bűnözőt

2021. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!