Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ezen segíteni?

Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy nagyon lassú a felfogásom és nem értem meg a dolgokat ha magyaráznak nekem és rosszul is következtetek. Tanulás terén ha a tanár magyaráz valamit nem értem meg de ha egyedül otthon nekiállok átbogarászni töviről hegyire akkor megértem.

2021. márc. 31. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Vannak ilyen emberek. Hogy mi okozza, lehet, hogy szimplán lassú a személyiséged, de az is lehet, hogy szervi oka van az agyadban, vagy enyhén szellemi fogyatékos vagy.

Rengeteg enyhe szellemi fogyatékos van az "egészséges" emberek között is.

2021. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az IQ-m hiteles teszt alapján 116. Szóval ezt kizárnám.
2021. márc. 31. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a hiteles teszt?
2021. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy hiteles hogy személyesen elmentél és felmérték? Csak mert a netes teszteknek köze nincs a hiteles, rendes, átfogó IQ teszthez amot személyesen végeznek.
2021. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az IQ tesztet el kellene már felejteni, ennek semmi, de semmi köze a reális gondolkodáshoz,. logikához, felfogó képességhez. (mellesleg ez más nem az elsö ilyen kérdésed!)

Ha otthon átgondolva meg tudod érteni a tananyagot, akkor semmi baj, ez maximum annyit jelent, hogy vagy más a gondolkodásmódod, mint a tanárnak, vagy neked az a jó módszer, ha te keresed meg, hogy mi miért van úgy.

2021. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

A logikához sok köze van.

2021. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEm feltétlen, legalább is nem úgy, ahogy a kérdezö gondolja, mert ez más a sokadik kérdése arról, hogy 115-ös IQ-val nem fog semmire jutni, másrészt a legtöbb IQ teszt egyáltalán nem megbízható.
2021. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinálj koncentrációs gyakorlatokat. Nézzél ki egy kisebb pontot valahol, ez bármi lehet, majd figyeld kb. negyedóráig. Később növeld az időt. Semmi másra ne figyelj, csak a pontra! Ez élesíti a felfogóképességet és összeszedettebbé tesz!
2021. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!