Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető, hogy a jövőben...

Elképzelhető, hogy a jövőben előnyt fognak érezni az oltottak?

Figyelt kérdés
Inkább az állásokra gondolok, attól félek hogy a munkáltatók előbb vennének fel egy olyat aki be van oltva mintsem egy olyat aki egyik oltást se kapta meg....

2021. ápr. 1. 11:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez az oltás egy dologra jó: hogy egymásnak essenek az emberek. Nos, aki szerint én hülye, meg unintelligens vagyok, mert nem oltatom be magam, az egy gyász, mert attól még, mert én más véleményen vagyok, ne legyek már megbélyegezve...és megint az oltás pártiak ugatnak, akik nem adatják be, nem erőszakoskodnak, hanem kussolnak. Nem lát a nagy többség chip-et, meg hasonlókat az oltásban, azt megteszi helyettünk a mobiltelefon, mert le vagyunk hallgatva, meg meg vagyunk figyelve remekül a készülékeinken keresztül is, aki ezt tagadja, az minimum laposföld hívő, de nem fogok beadatni egy olyan vakcinát, amit pár hónap alatt fejlesztettek ki, van belőle több fajta, egyszer azt mondják, hogy adasd be, máskor azt, hogy ne. Érdekes, a terheseket 2 hete tilos volt beoltani, most meg mindent megtesznek, hogy be legyenek oltva. Aki ezt bekajálja, az nem tiszta.
2021. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%

Amig nem oltatja be magat mindenki, nem er veget ez a remalom. Het ev mulva minden a regi lehetne teljesen, oltassal, a virus gyakorlati eltunesevel, visszaszorulasaval.

Amig viszont igy latjak sokan az egeszet, oda-vissza zarunk, nyitunk, beledoglunk es mutalodik folyamatosan.

Te meg ezen kattogsz.

2021. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy nem mindenki kaphat oltást. Pl. egy kollégám novemberben volt covidos, még nem kaphat oltást. Kismamáknál is van valami, hogy mikor kaphatnak, aztán nem tudom, hány ilyen csoport van még. Több oltásnál is van, hogy pl. penicillin érzékenyek nem kaphatják... stb. Meg ott vagyunk azok, akik várunk hónapok óta, mert nem tartozunk egyik kivételezett csoportba sem, és mindenki elénk kerül.
2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Az oltásról is csak feltételezések vannak."Valószínű,hogy nem kerül kórházba." "Valószínű ,hogy ez meg az" . De tudományosan nincs rá bizonyíték.

Én nem hiszem ,hogy egy tapasztalatlan ,8 osztályos akárkit felvennének, egy diplomás + tapasztalattal rendelkezővel szemben, csak azért ,mert az első oltott.

Munkáltatónak a pénz számít , nem fog olyanra bízni munkát ,akinek fingja nincs róla.

2021. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#23 A gyerekek sem olthatóak még.
2021. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!