Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megbolondultam?

Szerintetek megbolondultam?

Figyelt kérdés

Kisbabát szerettünk volna, de nagyon nem akart összejönni. Kiderült, hogy velem elég nagy problémák vannak. Nem is biztos, hogy valaha lehet gyerekem. Túl vagyok egy closty kuran is ami rosszul sikerült. A párommal közben eltavolodtunk egymástól. Nem csak ezért,de ez is szerepet játszott benne. Emellett a párom anyukája (külön élünk) állandóan a páromat ostromolja, hogy mikor lesz már babaaaaaa. Baba így baba úgy.


Szóval belefaradtam az egész életemben. Van egy monoton munkám, csomó házi munka emellett ki tudja mi bajom van. Meg a dokik sem jöttek rá. A korombeliek házasodnak, szülnek. Én meg belül egy kicsit osszetortem. Mikor támaszra lett volna szükségem nem kaptam senkitol.


Elég csapzott voltam az utóbbi időben. Ezt egy nálam 25 évvel idősebb férfi is észrevette. Próbál a kedvembe járni, figyelmet szentelni rám. Én tisztára megbolondultam, el akarok menekülni a saját életem elől és ezzel a férfivel szeretnék ideig óráig szórakozni. Nem tudom mit szeretnék tőle, vele lenni, szexelni, barátkozni. Talán mert törődik velem vagy nem is tudom....


2021. ápr. 2. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy csodtomegnek érzem magam. Nagyon örülök, hogy ez a fickó törődik velem.
2021. ápr. 2. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:

En megertelek. Talalkozz vele sokat!

Szex nem kotelezo. Addig meg ugye nem megcsalas.


Gyerek: a mehpempo rengeteg nonek segitett!!

2021. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért bolondultál volna meg? Nem kapsz törődést, ő megadja, és elfeledteti veled a dolgaidat. Éld ki, csald meg a párod, érezd jól magad, ha már más nem segít.
2021. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne használd ki a pasit. Legyél vele őszinte, ne hitegesd.

És a pároddal is tisztán intézd a dolgokat, ne a háta mögött menj félre.

Így nem lesz később lelkiismeretfurdalásod.

2021. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szóval az segítene,hogy ha egy idegen férfivel lenne?Ez lenne a Magyar kultúra/mentalitás? Nem általánosítani akarok,de már a csapból is folyik...
2021. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6, tudod ma már nincsenek az emberek arra kényszerítve hogy egy boldogtalan párkapcsolatba ragadva éljenek le egy boldogtalan, nyomorúságos életet.

Az ember nem lehet a saját ellensége, ha nem érzi azt hogy működik a párjával, akkor azzal teszi a legjobbat ha tovább áll, ezzel magának és a másik félnek is megadva a lehetőséget hogy megtalálják a boldogságukat mással, ahelyett hogy még pár évtizeden keresztül nyomorítanák egymás lelkét.

2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7. Kisbabát szerettünk volna, de nagyon nem akart összejönni. Kiderült, hogy velem elég nagy problémák vannak. Nem is biztos, hogy valaha lehet gyerekem. Túl vagyok egy closty kuran is ami rosszul sikerült. A párommal közben eltavolodtunk egymástól. Nem csak ezért,de ez is szerepet játszott benne. Emellett a párom anyukája (külön élünk) állandóan a páromat ostromolja, hogy mikor lesz már babaaaaaa. Baba így baba úgy.
2021. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!