Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbolondultam? Rondán összeve...

Megbolondultam? Rondán összevesztem egy személlyel aki egy időben fontos volt de mégsem érzem azt hogy veszteség lenne?

Figyelt kérdés
Van egy személy akivel igen komplikált volt a kapcsolatunk. Eléggé kötődtem hozzá barátilag is és érzelmileg is mivel tetszett nekem. Kialakulóban voltunk köztünk a dolgok de már vagy 2 napja csak veszekszünk egy bizonyos dolgon és én bocsánatot kértem annak ellenére hogy nem tettem semmit és tényleg mindent megpróbáltam hogy rendbe hozzuk amit csak lehet de ő nem volt hajlandó se megbeszélni se lépni. Most úgy érzem hogy nagyon eltávolodtunk ezzel egymástól. Egy részem ezt nem nagyon akarja ugyanis azt szeretném hogy haragba legyünk de valahol egy másik részem meg úgy van vele hogy nem tartom akkora veszteségnek. Mármint persze nem szeretném elveszteni de valamiért mégsem szomorkodom miatta, nem érzem azt hogy hiányolnám vagy hogy rosszul kellene éreznem magam a történtek miatt. Ennyire tapintatlan lennék? Vagy mi van velem? Volt már hasonló valakivel?
2018. aug. 29. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az a bizonyos dolog, ami miatt veszekedtek?
2018. aug. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem pár ismerőssel egyet és látott képet arról hogy velük vagyok és nem örült neki
2018. aug. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!