Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan idealista aki várja a nagy szerelmet és 21 éves férfi létére még tartogatja a szüzességét és álmodozik az igaz szerelemről?:D

Figyelt kérdés
számos alkalommal elveszthettem volna már de valami belül vissztartott... azt mondtam magamnak ez így nem volna "szép"
2021. ápr. 3. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Megbocsass, de te nem idealista vagy, hanem siman hulye.
2021. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez jó dolog. A kulcs annyi, hogy hasonló gondolkodású nőt találj, akinek nem volt ciki már 13 évesen, hogy még nem volt pasija.

Vannak ilyenek, bár kétségkívül ritkább.

2021. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még rajtad kívül 21 éves szűz férfiak, sőt, idősebbek is, de nem azért, mert idealisták.
2021. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az első válaszoló talán kifejthetné a véleményét, nagyon kíváncsi vagyok mire gondolt amikor azt írta
2021. ápr. 3. 10:58
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Lehet már megtaláltad az igazit, csak ezzel b@$ztad el 🤷
2021. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező! Ne hallgass az #1-esre,ő hamar ki fog égni!


Szerintem igenis várd meg az igazit és ne másoknak akarj bizonyítani! Mert a legelső sz. xuális élmény nagyban meghatározza a további irányt és csak akkor lesz jó, ha te igazán akarod, ha teljes szívedből akarod!


Sajnos én elszúrtam és csak azért siettem, mert féltem, hogy szűzen halok meg, kár volt, mert nagyon rossz volt!!


Jobb lett volna megvárni az igazit,aki később jött el!


Te legyél okosabb és tartsd magad az értékeidhez!


A szx nem akkora nagy durranás, mint ahogy reklámozzák. S csak az igazival az igazi..!

2021. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#5: az ember tudja s pontosan érzi, ha megtalálta az igazit!!
2021. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Jaja, biztos gyorsan ki fogok egni, aze' vagyok 20 eve hazas is.


Ez a 'megorzom a szuzessegemet' meg 'tisza maradok az igazinak' netto bullshit, amit a rettenetes, unalmas szemelyiseguk, nulla onbecsulesuk, begyepesedett, maradi vallaskarosultsaguk miatt kenyszeruen egyedul marado incelek mondogatnak maguknak onigazolaskent. Meg talan a lanyok eseteben van valami ertelme, hogy lehetoleg ne 13-14 evesen essenek teherbe, na de egy egeszseges 18-20 eves, tesztoszterontol majd' kicsattano fiu?!


Lehet itt lepontozgatni meg tudom hogy az igazsag faj, de aki szerint a szex nem akkora durranas es fuuuuderosszvolt, az bizony soha eleteben nem dugott egy igazan jot - es ha igy folytatja, nem is fog.

2021. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi szüzességének értéke a nullához közelit, max annak izgi akinek ez a vágya h szűz férfit "rontson meg".
2021. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Én nem azért vagyok 21 évesen szűz mert idealista vagyok, hanem mert soha senkinek nem kellettem. Ha megtehettem volna, már rég elvesztettem volna, legalább érezném magam valakinek. Így egy nagy büdös senkinek tartom magam. Teljesen felesleges tartogatnod. Magadnak ártasz vele.
2021. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!