Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan idealista aki várja a nagy szerelmet és 21 éves férfi létére még tartogatja a szüzességét és álmodozik az igaz szerelemről?:D

Figyelt kérdés
számos alkalommal elveszthettem volna már de valami belül vissztartott... azt mondtam magamnak ez így nem volna "szép"
2021. ápr. 3. 09:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8-as te valami nagyon buta ember vagy...:D
2021. ápr. 3. 12:44
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is azért vagyok szűz lassan 21 évesen, mert a kutyának sem kellek.


A férfi szüzessége bizonyos értelemben inkább az életképtelenség jele.


Nagyon félek, hogy sohasem lesz párom. Még az első csókon sem estem túl.


Betegesnek, kívülállónak, selejtnek érzem magam.


Egyébként apám 21 évesen vesztette el, de ő fitymaszűkület miatt. Ne kérdezzétek, hogy miért halogatta olyan sokáig a beavatkozást. Amint megoldódott a problémája, szinte azonnal talált csajt.


Kb egyik rokonomnak sem volt ilyen problémája, mint nekem, az ismerőseim között is majdnem mindenki elvesztette legalább 16-17 évesen, és volt már komolyabb kapcsolatuk is. ) huszonéves korosztály)

Egy nagy lúzernek érzem magam.


20F

2021. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
#11 (Kerdezo): oszt' ezt mibol szurted le, kispajtas?
2021. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
igen vannak lúzerek és vannak nagy partyarcok akik 15 évesen már 10 csajt megraktak, ismerek mindkettőből eleget és látom, hogy mind a kettő típus mögött beteg emberek vannak...
2021. ápr. 3. 13:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem a két végletben gondolkoznál, hanem arany középútban? Vannak ám normális pasik meg csajok is.
2021. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

#8és#13: nyilván a stílusodból..! Szegény nejed! 😆


Kérdező!


Látod, mit tesz a túlzásba vitt szxuális élet!? Te ne válj ilyen bunkóvá! Te gondolkodol jól! 😊

2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
na, latom osszefujta a szel ami osszetartozik, biztassatok tovabb egymast, hatulgombolosok.
2021. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

#17: lekezelő stílus maga az ember...


Én már rég kinőttem a hátulgombolós korból - sajnos! Lehet, még nálad is idősebb vagyok, de fő a tisztelet! 😂

2021. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Akemi Akita ***** válasza:
100%
Ahogy neked jo... Majd érzed mikor kell megtenned. Ez a te életed.
2021. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok nyálas amerikai tinilányos filmet láttál... Akiben tombolnak a hormonok, az ennyi idősen állandóan megdugna valakit, az se baj ha nőt csak mozogjon :)
2021. okt. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!