Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel tudnám magam lenyugtatni...

Mivel tudnám magam lenyugtatni ha tele vagyok gyűlölettel?

Figyelt kérdés

Sajnos az apám kicsinált idegileg. Hosszú lenne mindent elmagyarázni, lelkileg megnyomorított engem, a testvéremet és az anyámat is. Pszichológushoz járok fél éve, sokat segített megérteni dolgokat és erőt adni ahhoz hogy kilépjek (otthonról) és elmeneküljek a nárcisztikus apámtól. De sajnos még mindig tele vagyok gyűlölettel, megtudnék ölni 1-2 embert akik ártottak a családomnak és fájdalmat okoztak nekünk. Szeretném elfelejteni ezeket az embereket és szeretném magam túltenni ezeken a dolgokon, van erre bármi módszer? Sokat dolgozom magamon egyébként meditációval, a pszichológus is sokat hozzátesz de valahogy mégis érzem hogyha feljön a téma akkor elönt a gonoszság, a harag és a gyűlölet. Soha senkinek nem akartam rosszat, egy légynek nem tudnék ártani de ez az 1-2 ember akik próbáltak ártani a családunknak, halálukat kívánom és tudom hogy ez nem jó...

Tudom nem írtam semmi lényegeset a történtekről de nem is azon van a lényeg. A fontos az hogy magamat próbálom lenyugtatni és túltenni magam dolgokon. Ha valaki tud erre valani hasznosat írni azt nagyon megköszönöm. Tudom butaság ilyen kérdezni és nem is várok csodát. Bármilyen tanács segít nekem most. Próbálok mindent megtenni.


2021. ápr. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy körvonalakban se tudnád leírni, hogy mégis miről van szó ?
2021. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

esetleg arra gondolj, hogy önsors rontó tett lenne.

mert oké, bosszút álltál, de kapnál érte 20 évet és oda az életed.

2021. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már sikeresen megszabadultál aki tönkretett, fölösleges továbbra is vele foglalkoznod.
2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék belemenni, röviden ezt sajnos nem lehet leírni annyi mindenről van most már szó. Köszönöm szépen az eddigi segítséget! Volt aki külön üzenetet írt pár jó tanáccsal. Megfogadom mindegyiket, próbálkozom nagyon!
2021. ápr. 3. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
4: De ha mankókat sem írsz, hogy mégis miről van szó, akkor nem tudunk rajtad segíteni.
2021. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akemi Akita ***** válasza:
A múlt elmúlt, azon nem lehet változtatni. De a gyűlölet csak felemészt... Próbálj pozitív dolgokat csinálni, ne hagyd h ez tönkretegye az életed... Nehéz.. De ezen csak te tudsz változtatni
2021. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!