Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy feldühödött embert hogyan...

Egy feldühödött embert hogyan lehet lenyugtatni, belátásra bírni?

Figyelt kérdés
Kérdésemet az ihlette, hogy rengetegszer tapasztalom a hétköznapi életben, hogy ha valakinek nem tetszik valami, akkor akár rendbontással is olyanná alakítja a körülményeket hogy neki jó legyen, és mindenki másnak kuss, aki ellenkezik vagy próbálja felvázólni hogy miért nemjó, vagy hogy kéne máshogy, azt nem engedi szóhoz jutni csak a saját hülyeségeit mondja, és roszabb esetben kioktatja elküldi aki vele szembe száll, ezért van az a szomorú jelenség is tömegközlekedésen pl, h valaki ordibál vagy hangosan beszélgetnek röhögnek,mások kárára, mások nyugalmát bolygatva, s szegény ártatlan emberek, inkább tűrik, nem mernek szólni? Jó ez a felfogás? Hogy akkor inkább ráhagyva csinálja a feszkót? Egyáltalán mi lenne a megoldás egy ilyen helyzet kezelésére? Ha az emberkénk nem ért a szépszóból csak azért is csinálja..
2017. aug. 9. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy működő módszerem, bár nem mindenki tudja alkalmazni a fizikai korlátok miatt.

1. Nagyon szépen, udvariasan MEGKÉREM a rendbontót/hangoskodót, hogy legyen oly kedves és fejezze be, mert engem, és/vagy másokat zavar.

2. Ha nem fejezi be, akkor FELSZÓLÍTOM, hogy hagyja abba.

3. Ha ekkor se, akkor megcibálom/fellököm/állcsúcson vágom, vagy kipenderítem a járműből/ helyiségből.

2017. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
!-es de kar hogy keves van beloled
2017. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-esnek Tobb ilyen kellene, aki rendreutasitja oket. Bocs ez lemaradt.
2017. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!