Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milrt nézik meg az emberek a...

Milrt nézik meg az emberek a híradót?

Figyelt kérdés
Nagyrészt balesetekről, erőszakról, negatív hírekről szól az egész. De mi haszna van annak, hogy tudod hogy a mai napom valakit elgázoltak valahol... Csak én nem tudom felfogni? Utoljára gyerekként néztem a híradót a szüleimmel de akkor is szorongással töltött el, és nem értettem miért kinoznám ezzel magam. Nem tudok másra gondolni,minthogy akik élvezik a híradót azok pszichopaták vagy hasonló. Na most nem azt mondom, hogy ne tájékozódjunk, viszont sokkal több értelme van szerintem ha több híroldalról összeszedjük azokat a híreket amik relevánsak számunkra és nem csak borzalommal töltenek el. Lehet én gondolkozom furcsán/ valamit nem értek a híradóval kapcsolatban, úgyhogy nyugodtan világosítsatok fel, kíváncsu vagyok rá ti hogyan gondolkoztak erről.

2021. ápr. 3. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom. Szerintem nagyrészt a nyugdíjasok nézik. De amúgy időm sincs sokszor átkapcsolni a tv-t ha nézek valami filmet, mert rögtön reklám és rögtön beadják ordítva, hogy meghalt, feldarabolták, felrobbantak, kicsinálták egymást, vírus, mindenki elpatkol ÚRISTEN! Nagyon durva! Sokszor még a film közben is kiírják, hogy baltával feldaraboltak valakit, baleset, halál stb.. A negatív dolgokat szeretik nézni az emberek, biztos emiatt nézik annyian. Nézik a sok hazugságot.
2021. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként félelemkeltés a cél. Minnél jobban félnek az emberek annál jobban irányíthatóak.
2021. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

"De mi haszna van annak, hogy tudod hogy a mai napom valakit elgázoltak valahol.."


De egyébként, hogy konkrétan erre a kérdésedre válaszoljak, az a haszna, hogy mondjuk bejelentik, hogy valakit elütöttek az egyik városban az egyik utcában, és akkor jönnek majd azok a valakik akik hatalmat szeretnének maguknak és irányítani az embereket, bizalmat szerezni, és elkezdenek majd szónokolni, hogy mi jobbá fogjuk tenni a helyzetet, javítunk a körülményeket, lefestünk egy még jobb zebrát az útra, közlekedési lámpák lesznek, átépítjük az utat, ezáltal nem lesz több baleset és biztonságoabb lesz minden. Csak bíznunk kell bennük és támogatni őket. És akkor mindenki örül, mindenki megnyugszik. Ennyi.

2021. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én csak az ATV-t kapcsolom be néha. Ott nincs ilyen horrorisztikus műsor.
2021. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megnézem. Én azt nem értem, hogy valaki hogy képes úgy élni, hogy nem tudja mi történik körülötte a világban? Egy baleset miatt miért kell ekkora hisztit csapni? Engem igen is érdekel, hogy mikor-hol mi történt. Volt ismerősöm, osztálytárs, akit megöltek. Attól, hogy nem nézed meg a hírekben, attól ez még megtörtént. Egyébként manapság már nem tanítják ált. és középsuliban, hogy alap intelligencia része, hogy a napi híreket követi az ember? Hogy tudja mi zajlik a világban körülötte
2021. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert próbálnak lépést tartani, infót szerezni a napi eseményekről, változásokról, politikai folyamatokról. A másik része megszokásból. A harmadik része meg élvezi a másik szerencsétlen életét.
2021. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!