Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig vidám és optimista...

Mindig vidám és optimista emberek, a mostani vírusos időszakban is sikerült megőriznetek a vidámságotokat?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok a kérdéssel, csak jó lenne pozitív válaszokat olvasni, mert én most elég rossz passzban vagyok. Igaz nekem más okom is van, a vírus nálam most másodlagos, de azért hozzátesz a rossz hangulatomhoz.
2021. ápr. 4. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretem az emberek többségét, igen, vidám vagyok.
2021. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem az emberekről van szó, hanem a korlátozásokról, és amiket hall az ember az egészségügyről. Alig van orvos, ápoló, mindenki boldoguljon ahogy tud. Engem ez borít ki leginkább.
2021. ápr. 4. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen. Az én szakmámat nagyon erősen érintette a vírus, az elsők között zártunk be, lassan egy éve nincs rendesen munkám. Kezdetben volt egy kis melankólia, de aztán magamhoz tértem. Egyetemista vagyok, élvezem is és eléggé lefoglal, így az sokat segített. Mellette a párommal sokat tudunk így együtt lenni, a szabályokat betartva találkozom a családommal és a barátaimmal. Elkezdtem sportolni és csomó új dolgot kipróbáltam a konyhában. Meg kell találni azokat a dolgokat, amik örömet okoznak ebben a helyzetben és leszűrni azokat a tapasztalatokat, amiket ebben az időszakban megtanultunk. Semmi nem tart örökké, ennek is vége lesz, a mi döntésünk, hogy jövünk ki belőle, szóval fel a fejjel!:)
2021. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, bár fogyóban az optimizmusom. Csinálgatom a hobbimat a négyfal között, az kikapcsol. Tv-t meg nem nézek.
2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A korlátozások nem érintenek. Az egészségügy meg mindig zavart, hogy ilyen állapotban van, és az emberek nem csinálnak semmit. Persze most sokkal szarabb, nekem is kéne visszamennem 2 kontrollra, és nem tudok.
2021. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem nézek tv-t, csak egy ismerősöm nagymamája épp a kórházban haldoklik, és szinte rá se néznek:( mert nincs ápoló. Én ettől kivagyok. Akaratlanul is belegondol az ember, hogy mi lenne, ha én is kórházba kerülnék..? Egyedül, betegen, senki nem jönne oda, mert nincs ember rá.. borzasztó.
2021. ápr. 4. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
2018-ban meghalt anyukám, és apukám mondogatta, hogy szerinte azért halt meg ilyen fiatalon (52) és főleg ennyire hirtelen, hogy valami nagyobb, rosszabb dolog ne történjen meg vele. Őt ez a tudat nyugtatta, hogy szerinte elkerült valami sokkal rosszabbat. Ebben én nem hittem, most sem hiszek, de mikor elkezdődött ez az egész, akkor eszembe jutott. Anyumnak alapból volt autoimmun betegsége, rendszeresen járt kezelésre emiatt. Nem tudtam nem elképzelni, ahogy ott fekszik magára hagyottan egy sebtiben összerakott intenzíven, és nincs ott vele senki. Akik elveszítettek így családtagot, barátot, azoknak borzalmas lehet, belegondolni is szörnyű.
2021. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az élet mi alapján válogat emberek közt, hogy ki érdemel jót, ki nem? Ez a néni annyira aranyos.. kedves, mosolygós, semmi rosszindulat nem volt benne mióta ismerem. Erre most ott fekszik, egyedül, nem lehet látogatni se, csak nagyon ritkán, rosszul van.. bocs hogy ilyeneket írok, csak nehéz ezt feldolgozni..
2021. ápr. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!