Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak nem jonnek már be...

A lányoknak nem jonnek már be a rossz fiúk?

Figyelt kérdés

Én a rossz fiúkhoz tartozom amit nem a rablókra/drogosokra értek, hanem rockbandában vagyok, edzek, kiállok magamért, nem szól be senki, és nem vagyok egy nagyon kedves ember sem de ezt felvállalom.

Tényleg régen törékeny kisfiú voltam most pedig elértem azt hogy határozott lettem mint a filmekben.

De le se szarnak a lányok.

Mindnek a 40 kilós páva fiúk kellenek akiknek csak a szájuk nagy, és fő hogy tiktokozzanak.

Most akkor nem értem, mert amikor gyáva voltam akkor se volt jobb akkor hogy is van ezm



2021. ápr. 4. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Rockbanda tagjának lenni meg edzeni mitől lenne "rosszfiúság"? A saját magadért való kiállás sem az, sőt, szerintem alap lenne – kivéve, ha azt jelenti, hogy verekszel, az agresszív férfiak mellett nem fogja biztonságban érezni magát egy nő. Ha meg bunkó vagy valakivel, miért csodálkozol, hogy nem akar veled összejönni?
2021. ápr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebből amit leírtál semmi rosszfiúságot nem làtok benned. Az kb ott kezdődik, hogy brahiból csinálsz kis értékű bolti lopást heti rendszerességgel és mindenkivel bunkón viselkedsz.

Amúgy meg az ilyenek csak a tini csajoknak jönnek be, mert izgalmasnak látják.

2021. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, a rosszfiút akarják, aztán mikor otthagyja két gyerekkel csak néznek:DD
2021. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Salilala ***** válasza:
100%

A rosszfiú nem feltétlenül a rockra és az edzésre értendő, kedves kérdező, ezt félreértetted. Hanem inkább a csajozás terén. Az ilyen fiú egyszerre több fát tesz a tűzre, tehát lehet érte versengeni, és tenni kell azért, hogy te legyél a "legjobb" neki. A lányok így látják, nagy részük szeret versenyezni, és bizonyítani, hogy a legjobbak.

De ehhez az kell, hogy vonzódjanak is hozzád, és ehhez nem elég a külső, mert ha közben csak simán bunkó vagy mindenkivel, ahhoz nem fognak automatikusan vonzódni hozzád

a lányok.

2021. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!