Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoknak a lányoknak,akik...

Azoknak a lányoknak,akik vidékről felköltöznek Budapestre,meg fog változni a gondolkodásuk?Rossz irányba fognak változni?

Figyelt kérdés
Elköltöznek a szüleik házából a vidéki kis faluból vagy városból,Pestre költöznek albérletbe,itt járnak egyetemre,itt helyezkednek el,itt dolgoznak.Nagy esély van rá,hogy az egyetemen vagy munkahelyen,vagy kollégiumban megismernek olyan lányokat,akiknek fontos hogy a fiú jól nézzen ki, legyen pénze,autója,mert különben nem jönnek velük össze?Tehát ők is át fogják venni ezt a gondolkodást mégha korábban nem is gondolkodtak így hogy nézzen ki jól a pasi és legyen jómódú? Vagy így is megmaradnak olyannak amilyenek voltak?Nem befolyásolja őket a többi lány?

2020. okt. 13. 22:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%

Körülírtad az igényességet, majd rossz irányba való változásnak hívtad. Grat.

Nektek is ez kéne; ha nem lennétek hajlandóak összejönni válogatás nélkül bárkivel, akkor nem kéne minden egyes nap olyan vicceket hallgatni tőletek hogy "haha legszivesebben megölném a feleségem"

2020. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
nem tudom mért ne lenne vidéken ugyanúgy elvárás, hogy nézz ki valahogy, meg kezdj valamit az életeddel.
2020. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Van olyan lány ismerősöm aki vidéken lakik,Pesten dolgozik és úgy gondolkodik hogy neki nem jó egy egyszerű munkás férfi.Neki jómódú pasi kell.Pedig egy kedves lány,nem illik hozzá ez a gondolkodás.Én biztos vagyok benne,hogy a munkatársaitól,barátnőitől vette át ezt a gondolkodàst.
2020. okt. 13. 22:28
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Max jo iranyba valtozhat. Lassu felfogasu, lemaradott falusiak 1980ban elnek meg most is.
2020. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
#2 de hát egy villanyszerelő vagy egy pék is kezdett valamit az életével.Tanult egy szakmát.Amikor megkérdeztem a làny ismerősömet mi a baja a neki udvarlója buszsofőrrel,annyit mondott csak hogy ő igényes.
2020. okt. 13. 22:32
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Tehát a vidéki lányok összejönnek a legrondább, legigénytelenebb pasikkal is, de a csúnya nagyvárosban, a sok r*banc teletukmálja a fejüket, hogy csak jól kinéző, igényes pasikkal jöjjenek össze, és akkor ezért rohoadjanak meg, igaz?
2020. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
#1 én ilyen viccet nem hallottam még senkitől,amit Te leírtál.
2020. okt. 13. 22:35
 8/40 A kérdező kommentje:
#6 nem azt mondtam hogy összejönnek a legigénytelenebb srácokkal is,csak akkor még nem fontos nekik a kinézet és hogy jómódú e.A lány ismerősömhöz is,akit írtam annyira nem illik ez a gondolkodàs hogy jómódú legyen.Egy buszsofőrrel összejönni nem igénytelenség.
2020. okt. 13. 22:41
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Említetted azt is, hogy a pasi nézzen ki jól. Természetes emberi igény, hogy olyan emberrel szeretnénk lenni, akikhez vonzódunk. Ez nem ilyen nagyvárosi urizáló hóbort.
2020. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Vannak olyan vidéki párok,ahol a srác nem is szép,nem is jómódú,egy egyszerű segédmunkás és mégis van egy csinos baràtnője,egy szintén falubeli,akivel jól megvannak.Na most ha a lány feljönne Pestre tanulni, dolgozni,ide költözne akkor is maradna minden a régiben?
2020. okt. 13. 22:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!