Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok incel nem látja tisztán...

Sok incel nem látja tisztán saját magát?

Figyelt kérdés
Mivel ha olyan helyzetben van valaki, hogy incel válik belőle, akkor nyilván nincsen jó természete, csak azt hiszi magáról. Olyan ugyanis nincs, hogy egy jó természetű embert mindenki elutasít.

2021. ápr. 6. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek 90%-a nem látja tisztán önmagát. Csak van aki már tudja ezt és van aki még nem. Akik folyamatosan kritizálnak másokat, azok állnak a legtávolabb a tisztánlátástól.
2021. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Az incelek mentálisan betegek, hiszen a valóságtól sulyosan elrugaszkodott világképük van, amit folyamatosan táplálnak is.

Vegyünk egy példát: egy pasi bepróbálkozik nálam, de nincs meg az összhang, nem érzem azt hogy egyenrangú félként tekint rám, hanem csak "meg akar szerezni", teljesen feszélyezett, és semmilyen témában nem kompetens, nem tájékozott, nem lehet vele érdekességekről beszélgetni. Elutasítom azzal hogy "nem érzem azt amit kéne", mert nem akarom megsérteni azzal hogy unalmas, érdektelen. Incel pasink mit fog ebből fel? "NEMKELLEK MER CSÓRÓ VAGYOK"

2021. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-essel.
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
#2 teljesen így van sajnos. Képtelenek az önreflexióra, mindig a környezetük a hibás.
2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Szerintem ne keverjük össze a mentálisan beteg embereket meg egy előjogokkal felkent nőgyűlölő kis görcsöt, aki nem tanulta meg, hogy nem körülötte forog a világ és akinek egyszer van egy rossz napja és szétlövi az iskolákat.

Nem ugyanaz a kategória és őket mentálisan sérültnek mondani valójában a mentálisan sérült emberekre van rossz hatással és őket bélyegzi és különbözteti meg.

2021. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

"semmilyen témában nem kompetens, nem tájékozott, nem lehet vele érdekességekről beszélgetni"



Ez a nok egyik hazugsaga. Folyton tettenerheto, elo-elokerul, bar kismillioszor cafolva lett. A noknel onmagaban semmit nem nyom a latba, hogy mennyire tajekozott az ember, csak ha a tajekozottsag penzre van valtva :)



36F incel

2021. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
#6 köszönjük! Lásd: 4. válaszoló.
2021. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan, a mentálisan sérült embereket hagyjuk ki ebből. Én is az vagyok sajnos (meg nagyon nagyon sokan rajtam kívül), de a saját állapotomért nem hibáztatok senkit, és dolgozok rajta, hogy változzon a helyzet. Ellentétben az incelekkel.
2021. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
...közben ne feledkezzünk meg megintcsak a nőgyűlölőző férfigyűlölő femcelekről sem, tisztelt kérdező, még mindig nagyon rá vagy állva az incelekre...
2021. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

„nem lehet vele érdekességekről beszélgetni”


Mit értesz „érdekességeken”?

2021. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!