Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok incel nem látja tisztán...

Sok incel nem látja tisztán saját magát?

Figyelt kérdés
Mivel ha olyan helyzetben van valaki, hogy incel válik belőle, akkor nyilván nincsen jó természete, csak azt hiszi magáról. Olyan ugyanis nincs, hogy egy jó természetű embert mindenki elutasít.

2021. ápr. 6. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán látom magam, attól függetlenül bánt, hogy valószínűleg senki soha nem fog önmagamért szeretni. Vagy legalábbis én így érzek.


Incel nem vagyok a szó pejoratív értelmében, viszont igen, "akaratlan cölibátusban" élek.


Évek óta járok pszichológushoz, fogytam, elkezdtem jobban keresni, semmi siker.


F

2021. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
#11 de te ne keverd magadat ide, a kérdező egyáltalán nem ilyenekre gondolt, hanem akik megvetik, tárgyiasítják a nőket.
2021. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
12! Azért jó ha tudod, hogy nem csak az incelek tárgyiasítják a nőket, ha hallottál már egy férfitársaságot beszélni a nőkről, na ahhoz képest az incelek állítólagos gyűlölködése az semmi!
2021. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

#10, kettes vagyok.

Nekem érdekes téma például (amiről a jelenlegi barátommal is mindig beszélgetünk, a teljesség igénye nélkül): sport, politika (nem párt centrikusan, csak például hogy hogyan kéne megreformálni az oktatást), mindkettőnk szakmája és az esetek amikkel találkozunk, továbbtanulás és pályaválasztás (mert a jelen szakma egyukünknek sem a csúcs, attól függetlenül hogy szeretjük), olyan filozófiai kérdések mint a túlvilág, halál, olyan morális kérdések mint a gyermekvállalás a mai világban, a globális felmelegedésről mely réteg tehet leginkább, beszélünk még szexről (nem proli módon, csak néha), a jövőnkről, a saját problémáinkról ha van, segítünk egymásnak családi nehézségekben is, szeretünk autókat nézegetni és kitárgyalni, és még sorolhatnám. Nekem ez az érdekes pasi.

2021. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14! A pasik 90%-a megfelel ennek, és lehet velük ilyenekröl beszélni.
2021. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%

Most olyan dolgokat soroltál fel amik kB az összes pasira igaz. Nekem van egyébként egy elméletem hogy mi áll a mai incelség gátterében(azért gátterében, mert gátolva/hátráltatva vannak.

De majd ezt bőven ki fogom fejteni egy kérdésben. Elöljáróban csak annyit hogy más az elvárt régen és más ma.

2021. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!