Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A prolijelenség csak Magyarors...

A prolijelenség csak Magyarországon jellemző?

Figyelt kérdés
A mindent jobban tudó, mindenbe beleszóló, nagyképű, okoskodó emberekről van szó. A prolikról. Talán nem is részletezve tovább. Mennyi sajátossága ez társadalmunknak?
2021. ápr. 6. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó lenne ha ezen az oldalon arra használnák a proli szót amit jelent, nem pedig mindenféle random fszságokra.. 🤦‍♂️🤦‍♀️

Mellesleg minden társadalomban megvan ugyanez az embertípus, nem nemzeti vonás.

2021. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sokkal kevésbé van meg, mint az briteknél vagy az USA-ban.
2021. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol megvan. Az USA-ban jórészt ebből áll az ún. bibliaövezet: white trash ill. redneck a szó ezekre a fehér bőrű, iskolázatlan, keresztény-republikánus, dologtalan, nagypofájú, bűnöző életmódra hajlamos bunkókra. Ott ráadásul lőfegyvert is tarthatnak ezek, meg is van az eredménye.
2021. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Buta, irigy, prmitív bunkó mindenhól van. Csőcselék mindig volt, van, és lesz.
2021. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen, csomó proli. És maradi, konzervatív begyepesedett emberek...
2021. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak idióták. Különben te sem léteznél, kérdező.
2021. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen emberekre gondoltam, mint az utolsó. :D majd ő jön és megmondja, hogy idióta vagyok és mit képzelek magamról, biztos általánosítok stb.
2021. ápr. 6. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és egy mocskos panelproli vagyok. Fujj! Megtaláltad az embered.


A proletárok is egy társadalmi réteg, akik, bár nem túl szofisztikáltak, nekik is megvan a szerepük a társadalomban. Bár a szocializmus és a proletár internacionalizmus rég végetért, még mindig vannak gyárak, üzemek, raktárak, boltok, ahol (általában) kevésbé művelt, képzett emberek dolgoznak. Baromi nagy divat lett manapság őket lenézni ebben a diploma-és karrierhajszoló világban, ahol már csak az irodai és "értelmiségi" munka, "értelmiségi" ember az isten, a többi meg le van szarva.


Mondom ezt diplomásként.


"Prolik" neveltek.


Üdv, #6

2021. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy akik előszeretettel proliznak vagy mocskolódnak, ha kritika éri őket jellemzően csak jellemzően csak a "na látod, pont az ilyen emberekről beszélek..." kezdetű kártyát képesek bedobni.
2021. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem. A proli jelzőt a viselkedésre vonatkoztatva értem. Ezt leírtam a kérdésben. A taplóság meg nem kötött végzettséghez.

9es erre nem reagálok, mert ez így egy ördögi kör.

2021. ápr. 7. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!