Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy ráültél egy székre és zutty, szétreccsent, összeszakadt alattad ?

Figyelt kérdés
Vagy hogy valaki kihúzta, vagy kirúgta alólad sutyiban a széket és platty le a földre ?

2021. ápr. 7. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy krimó kerthelyiségében egy műanyag szék lába tört ki. Szerencsére nem látta senki, gyorsan kicseréltem, lehúztam a söröm és tipli.
2021. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy műanyag kerti szék egyik hátsó lábát sikerült kitörnöm.
2021. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többszáz ember társaságában.

Egy ideig nem volt gond, de régi szék volt, és egyszercsak szétnyekkent.

2021. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, jót röhögtünk rajta mindannyian. Régi szék volt, már korábban is beszéltünk róla, végül alattam adta fel :D
2021. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azok a nagy fehér kerti műanyag székek.

Na, egyszer keresztapukám egy pohár borral a kezében beleült egybe, majd hirtelen a szék egyik lába eltört és ő hátraesett. A poén?

A bor egy cseppet sem löttyent ki :DD

2021. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kétszer is, mindkétszer ugyanaz a típusú összecsukható szék. Egyszer barátnőmnél történt ez, jó páran gyülekeztünk nála. Másik meg otthon.
2021. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi, gimis díszszék mondta fel egyszer a szolgálatot műsor után. Elég nagyot reccsent, de a diáknak, aki rajta ült, semmi baja nem lett.
2021. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi fa szék tört alattam össze mindenféle előzmény nélkül, nagy tömeg előtt.

Általános iskolásként tantárgyi versenyen vettem részt egy gimnáziumban és első lettem. Kint ült az egész iskola a díjátadón és a felkészítő tanáraink is jöttek. Van ahonnan jöttek szülők és az igazgatók is. Nos, ha jól tippelek, akkor ez kb 700 embert jelentett, ha nem többet.

Ráadásul a színpad előtti sorokban ültünk és épp síri csend volt, mert akkor lett vége a "bemutatkozó" zenélésnek. Szerencsétlenségemre pont az első körben szólítottak ki, talán hatodikként. Szóval aki esetleg nem látta az arcom amikor felborultam, az is láthatta és megjegyezhette gyorsan, a nevemmel együtt. :DD

Ja és nem talált nekem új széket a tanár, végül egy tanulót kellett felállítania.

Próbáltam végig természetesen viselkedni, de szerintem nem sikerült, mert az esemény végéig egy pontra fókuszálva néztem magam elé, miközben teljesen megsemmisültem belülről. :DDDDD


Hallottam pár kuncogást és összesúgást is, amikor felborultam, meg persze éreztem mindenki tekintetét. Ha más nem, legalább feldobtam a napjukat, az ilyen díjátadók úgyis unalmasak. :D

De egyébként a végén odajött hozzám egy lány megkérdezni, hogy jól vagyok-e és gratulált, biztatott egy kicsit. :)

Jelenleg ebben az iskolában vagyok végzős, szerencsére senki sem említette meg azóta sem, hogy nem én voltam-e az a lány.. :D

2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimiben egyszer leültem a helyemre és összeszakadt alattam a szék. Én csak nevettem a helyzeten, az osztálytársaim meg csak megkérdezték, hogy jól vagyok-e, de teljesen normálisak voltak.
2021. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gimiben a srácok nagyon sokszor a padon ültek szünetben, többször kérdeztem már, hogy nem félnek, hogy összeszakad? Mondták, hogy nem fog és üljek rá én is.. elkezdett az egyik fiú kicsit ugrálni rajta mondván hogy nem lesz ennek baja. Aztán kiharcolta az egyik, hogy üljek rá, mert addig úgysem fogom elhinni amíg ki nem próbálom - már akkor is eléggé duci csaj voltam (120 kiló felett) és mellesleg magasabb is voltam tőlük

Mondtam hogy csak akkor ha ők leszállnak róla

Elkezdtem nagyon lassan ránehezkedni és egyszer csak roppant egyet.. eltört pedig még csak rá sem ültem teljesen..

Elég cikinek éreztem utána meg kérdezgették, hogy hány kiló vagyok.

2023. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!