Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy az ember...

Létezik olyan hogy az ember úgy érzi hogy jobb ha vannak vágyak amik nem teljesülnek ?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkodtam ezen.Minden álmom az volt hogy egyenruhás legyek,büszke voltam amikor felszereltem,de több mint 2 év után,amiből lassan 1 év teljes agyonhajszoltsággal telt úgy érzem bár ne vált volna valóra az álmom.Igazából van 2 jó barátom miattuk vagyok még itt,de már utálom amit csinálok és szerintem le is fogok szerelni.Ti is éreztettek már ilyet valamivel kapcsolatban hogy bár ne vált volna valóra amit nagyon szeretettek volna
2021. ápr. 9. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb. Erre vágytál, megküzdöttél érte, megkaptad.

De mostmár többet/mást szeretnél, amiért ugyanúgy fogsz dolgozni, hiszen sokmindent megtanultál a mostani helyzetedből, és rengeteg tapasztalatod lett.

Ez nem egy kudarc, hanem egy állomása az életednek. Tulajdonképpen önismeret, hogy amire azt gondoltad hogy jó neked, mégsem annyira jó. Mar csak az a feladat hogy megtaláld amit élvezel:)

2021. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy főnyereményt nyerni a lottón inkább átok, mint áldás.
2021. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem igen. 10évig az volt a célom,hogy vehessek egy saját lakást. Dolgoztam érte, az vezetett mindig. Amikor megvettem akkor egy üresség fogott el. Oké,megvan szuper,de mégsem olyan kielégítő...
2021. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bizti, hogy jó, de legalább van célja.
2021. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!