Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A GyakoriKérdések profilod...

A GyakoriKérdések profilod alapján milyen ember vagy? Mit tudna meg rólad egy ismeretlen, ha megkapná a profilodhoz a hozzáférést?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tudok írni.
2021. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy őrült Gyakorifüggő ember vagyok !
2021. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt hinné, hogy valami sz.xőrült vagyok, mindenféle furcsa perverzióval. Pedig annyira nem is... Csak itt szoktam megkérdezni azokat a dolgokat, amelyekre arccal/névvel nem válaszolnak őszintén az emberek. :)
2021. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt feltehetek olyan kérdéseket, amit a való életben nem mernék. Jobban kitárulkozhatok.


2-es voltam.

2021. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de a Gy.k.-n mióta van profil? De most komolyan. 😕
2021. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Emberek kategória 72.helyezés, családi kapcsolatok 90,

Felnőtt párkapcsolatok 68


Nagyon sok pszihológiai könyvet olvastam, egy kollégám szerint 30évesen annyi dolog történt velem mint mással 50évesen.

Nyitott vagyok mindenre. Szeretek uj dolgokat megismerni és megtapasztalni.

Segíteni pedig mégjobban. Főleg,hogy sokat tapasztaltam már.

2021. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 - Bocsi, akkor fiók, nem profil.
2021. ápr. 8. 22:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtudná a fétisem, a legnagyobb félelmem, és azt, hogy egy netfüggő, aszociális, örökké szűz tini vagyok.
2021. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szinte az összes kérdésem (és a legtöbb válaszom is) állatokkal kapcsolatos, rájönne, hogy nagyon szeretem az állatokat.

A válaszaimból pedig, hogy segítőkész, mindent centiről centire, mások segítése miatt, akár milliószor is leíró ember vagyok. Persze nekem is vannak rossz napjaim, nem tudok mindig kedves lenni, próbálok más véleményén felül kerekedni, ami néha vitába fordul. Kioktatok másokat, néha túl nyers vagyok, leírom amit gondolok, még ha nincs is igazam.

Szívesen privátozok bárkivel, de az esetek többségében mindig ellaposodik a beszélgetés, amiről én is tehetek.

Összesítve tehát jót és rosszat is látna. De a való életben is ilyen vagyok. Önmagamat adom, nem leszek más, csak azért mert anonim oldal.

2021. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, aki keveset kérdez, de sokat válaszol.

Messze az Emberek kategóriában vagyok a legaktívabb, és a visszajelzésekből (pontozás, nekem címzett válaszok/kommentek) akár arra is lehetne következtetni, hogy jó emberismerő vagyok. Szerintem ez amúgy részben igaz is. Talán még azt is megjegyezné, hogy jó tanácsokat tudok adni.

Kérdéseket és válaszokat nézve nincsen (úgy érzem) szégyellni, letagadni valóm, de mivel párszor családtagról, barátról, ismerősről szólt a kérdésem azért jobb lenne, ha ők nem kötnék össze a dolgokat😅

2021. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!