Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen hülye ember lehet még...

Ilyen hülye ember lehet még egy a világon??

Figyelt kérdés
Még nagyon régen majdnem két éve elkerültem pszihiátriára mer nagy üldözési mániáim voltak és félelmeim stb ami azért lett mert hosszú ideig szórakoztam a halálközeli élményekkel , pluszban ugye edzéshez szedtem heptaminolt ez egy dopping stimuláns szerintem gondolom ezek végett alakultak ki a félemek stb ,már akkor is sok rossz ért engem ,de ugye elkerültem pszihiátriára és nagy nehezen elfogadtam egy injekciót először a neve risperidon volt és mikor megkaptam nagyon bevizesedtem szo szerint a félelmeim életre keltek kezdem elveszíteni sportos testalkatomat ,és elkezdtem hízni,és nagyon rosszul éreztem magam a bőrömbe és akkor is ugyanugy voltak a félelmeim sőt nem javult, anyám nagyon akarta ,hogy járjak pszihiáterhez ,de én még csak egy szóval sem említettem neki,hogy még rosszabul vagyok mint voltam lehet ilyen hülye ember ??? Hogy nem mondja el az igazat??? Mint amilyen én vagyok?? majd később rátértek egy másik injekcióra xeplion volt és akkor nagyon kezdtem hízni szinte mindennapossá vált a rossz közérzet stb,mint akit szó szerint agyoncsaptak a fejemet ostorozták volna olyan mély állapotokba voltam.Később erős önakaratból már othon mertem maradni közben anyám azt hitte minden rendben ,de én csak szenvedtem a rosz közérzet miatt majd jöt egy másik injekció a trevicta depot, azt három hónapig kaptam mindig vártam ,hogy jöjjön el teljen le a három hónap,hogy érezhessem magam úgy a bőrömben mint régen : nagyon hosszú ideig tartott szinte egy évig !!! Egy szép napon viszont felszolaltam az orvosnál a pszihiáternél,hogy milyen tüneteim vannak mióta kapom az injekciót a tarkó fájás mint akit agyonvertek a rosz közérzet a libidó gondok akkor a hízás !!!! Mindent elmondtam !! el is küldött engem neurológiához majd onnan elmentem fej cétére ,de nem mondtak úgy semmi különöset . Utánna nem régiben csak fél adagot kaptam , képzeljétek már nem volt annyira intenzív ez a rossz közérzet a tarkófájás a a szám se csuszott félre a fájdalomtól!!! viszont letelt ez az idő is ismét az orvosnál kötöttem ki és megmondtam a nővérnek,hogy nem érzem jól magam tőle behívott az orvos és tudom tudomásom van róla,hogy semmi injekciót nem kaptam !!! Haljátok úgy örültem mint az 5 ös lottónak!!! Gondoltam magamba na elmennek a rossz érzések elmegy a rossz közérzet a fájdalom ,lefogyok visszajön az életkedvem nagy hosszú idő után elmegy ez a rossz közérzet a libidó helyreál stb. Később ugye tisztázzuk ezt az injekciót állítólag azért kaptam mert ,hogy mennyenek el a félelmeim . Az injekció viszont most nincs bennem nincsenek is azok a félelmek ,de még mindig úgy érzem mint ha bennem lenne ugyanis nem mentek el ezek a rossz érzések ez a tarkó fájás stb visszatér . Mi lehet ez??? Anyámnak el se merem mondani pedig most nagyon elhatároztam ,hogy lefogyok nekiáltam sportolni már október óta csak vizet iszom és keveset is eszem és éjjel sem eszem sokat ,de nem úgy érzem magam a bőrömben ahogy kellene ahogy szeretném már igaz nagyon rég volt mikor még jobban éreztem magam viszont nagyon szeretném . Egyébként 29 éves férfi vagyok!!! lehet nem is az injekciótól éreztem magam rosszul a bőrömbe nem attól éreztem először mint akit ostoroznának akkor rosz közérzet,viszont akkor mi mástól??? trauma jelei lehetnek amik nekem vannak??? azt tudom amikor még nem jártam a pszihiáternél akkor nem voltak ezek a tünetek!!! amikor még nem kaptam meg az első inekciót nem voltak nem mutatkoztak meg rajtam ezek a tünetek !!! mert az is furcsa ,hogy háron hónapig ugye múlt évben kaptam fél adagot csak akkor nem fájt akkor sem volt nagyon jól de nem voltak ezek a tünetek,érdekes most viszont semmi injekció nincs bennem még is azt érzem mint ha bennem ,lenne hogy lehet ez?? csak nem álmomba kaptam ?? Tudom őrültség ,de már mást én sem tudok kitalálni!!!!
2021. ápr. 8. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Összefoglalnád 2 mondatban?
2021. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom... Kérdező, nyugalom !! Menj továbbra is pszichiáterhez, lehet egy kis időre szanatóriumba kellene befeküdnöd, mert nagyon súlyos dolgokat írsz...
2021. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ertem ebbol, hogy skizofreniaval kuzdesz. Jarj rendszeresen a pszichiaterhez.

Vannak nappali terapias csoportok, ahol pl hetente talalkozhatsz hasonlo problemaju szemelyekkel es szakember segit, hogy megertsd a helyzeted. Valamilyen gyogyszert eleted vegeig kell kapnod.

2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3: Egyetértek alapvetően, de Kérdezőnek lehet egy picit most egy kis nyugalomra, egyedüllétre lenne szüksége és ha majd jobb állapotban van lelkileg, akkor kéne emberek közé mennie.
2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
"Utána" szót egy N-nel írjuk.
2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Barbi? Te vagy az?
2021. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem barbi vagyok de akkor mi lehet a bajom??
2021. ápr. 8. 20:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lelki okai is lehetnek annak, ha valaki drasztikusan hízik/lefogy. A mondandód végén is ott az üldözési mánia. Járj tovább pszichiáterhez szerintem.
2021. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
aha leki tehát lehet leki oko végett vannak rajtam ezek a tarko fájdalmak rosz k=ozérzet fejtetéo nyomás??? hisz nincs bennem az injekció
2021. ápr. 8. 20:51
 10/15 anonim válasza:
100%

Remélem, hogy mihamarabb jól leszel.

Az evéssel ne hagyjál fel. Csak próbálj egészségesebben, és kevesebbet. Pl: sok fajta salátás finomságot készíthetsz, a zabkása is laktató, tojás, abban is nagyon sok vitamin van, de közben nem hizlal..

Ígyál citromfű teát rendszeresen, és sok magnézium is fogyassz, ezek meg oldják a stresszt.

Redszeresen mozogj, napi egy óra séta a szabadban, majd később séta futás felváltva, utána rendszeresen menj el futni, ha teheted, nagyon sokat segít! Eleinte persze nehéz, de pár hét, vagy hónap után már nagyon fogod élvezni, a szép nyári estéken. :)))

Gondolom most még nehezebben viseled ebben a nehéskes időben, de fel a fejjel!

2021. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!