Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más hogy van ezzel? (bővebb...

Más hogy van ezzel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A családom a rokonaim nem értenek meg, és én sem őket. Bár ők neveltek fel, teljesen máshogyan gondolkodom.


Merevek, bigottak, nagyon sokat adnak az emberek, az utca a közösség véleményére. Mindig a szerint cselekednek, hogy mit fognak ahhoz az emberek szólni. Nem az számít mit szeretnének, hanem az, hogy meg ne szólják őket. Próbálnak engem is erre rávenni. Nem mindegy milyen az öltözködési stílusom, ne járjak kondizni, (nő vagyok). Ne görkorizzak felnőtt fejjel, mert kiröhögnek. Ne hagyjak ott egy munkahelyet, ahol megaláznak, és megy a mobbing - nem számít nekem mi a jó - nehogy megszóljon valaki.


Alárendelik magukat a férfiaknak. Én egyenrangúnak tartom magam egy férfival. Nem fogok mindent elétenni.


Amikor alámnyúlt egy ffi kolléga botrányt csináltam belőle. Kikértem magamnak. Szerintük én vagyok a hülye, jajj mit fognak mondani???? Hiszen Jóska Pista nekem is megfogta a combomat, mi van akkor.....


Nem tudom megérteni, hogyan tudják rettegésben leélni az életüket. Inkább szenvednek, csak nehogy valakinek ne feleljen meg amit csinálnak.


Ki mit gondol?



2021. ápr. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

"Alárendelik magukat a férfiaknak. Én egyenrangúnak tartom magam egy férfival. Nem fogok mindent elétenni."


Ezek szerint a te családodban csak nők vannak...

És a feladatmegosztás nem egyenlő az alárendeltséggel.

2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, hát nem veled van baj, hanem a családoddal. Falusi rokonjaim közt vannak ilyenek (ne értsetek félre, félig az vagyok én is, semmi bajom velük).

Igenis állj ki magadért, ne hagyd, hogy kihasználjanak stb- ezt fiúként mondom.

2021. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Falusiak
2021. ápr. 9. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, gondoltam 😕😕
2021. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haaaaaaaa (falusi)



Viccet félretéve, mondd el nekik ha valami nem tetszik. Aztán vagy változtatnak rajta, vagy nem.

2021. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is onnan származom
2021. ápr. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!