Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha az általatok...

Mit tennétek, ha az általatok felépített világotok, birodalamatok sokszorosan összeomolna? Mi lenne a B terv, a vészforgatókönyvetek ? Lenn bővebben kifejtem..

Figyelt kérdés
Tehát meghalnának a szeretteitek, az összes közeli családtagjaitok, tehát a gyerekeitek vagy szüleitek, kirúgnának a munkahelyről, a barátataitok meghalnának, a lakásotokból kidobnának, vagy kilakoltatnának, fizikai vagy lelki értelemben hirtelen lerokkannátok, így nem tudnátok dolgozni, elveszítenétek a háziállatotokat ( ha van), lebénulnátok. Ezek közül ha legalább 3, legfeljebb az összes dolog megtörténne veletek 1-3 napon belül, akkor mi lenne erre az esetre a B tervetek, forgatókönyvetek ?

2020. dec. 1. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Külföld.(De itthon is meglehetne mindent nullàrol csinàlni)

És ehhez semmilyen tragedia nem kell.

De pl kint nincs aki segit, nincs baràt, magadnak kell szàllàst összekaparni, esetleg munkahelyit kezdetben, kialakitani a köreidet, stb.


Ha betegség az meg korhàzzal indul. Ott is van kaja szàllàs eleve.

2020. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert szerintem én nem tudnám ezt a helyzetet kezelni és begolyóznék, állomás az elmegyógy...
2020. dec. 1. 19:35
 3/9 A kérdező kommentje:
1: És mi van ha valaki rokkant, vagy más egyéb dolog miatt nem tud dolgozni ?
2020. dec. 1. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Venném a batyut és elindulnek a nagyvilágban. Amúgy mar csinaltam, 18-21 éves korom között hátizsákkal bejártam fél európát.
2020. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó golyót magadnak tartogasd!
2020. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3#

Azt is irtam

1

2020. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez felérne egy Armageddonnal nálam, szerintem akkor a B terv a vég lenne, mert egy eü. probléma miatt akkor semmi, de semmi megoldásom nem maradna.
2020. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már 2 után is öngyilkos lennék LOL
2020. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem maradt senkid, aki anyagilag támogasson, és annyira leromlik az egészséged is, hogy dolgozni sem tudsz, akkor szerintem ott már nem nagyon van esélyed bármi másra az éhenhaláson kívül... :/
2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!