Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik kategóriájú embert...

Melyik kategóriájú embert találjátok legröhejesebbnek COVID kapcsán a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Legfőképp Facebook, ugye mint közösségi oldal.


Tehát a már szinte homlokig magát maszkban fotózó egyént , aki ezt rakja profilképnek.

Esetleg a “beoltatom magam érted is”kategóriájú pöffeszkedő egyéneket ?

A helyesírási hibáktól hemzsegő, koronavírus oldalakon aktívan kommentelő, konteóhívő ( bár ezen szó jelentésével tuti nincs tisztában), aki a köztudatba bedobott morzsák által lett kiokosítva?


De szívesen várok hasonló, most felkapott röhejes ,vagy épp elszomorító filtereket, melyeket előszeretettel aggatnak magukra egyesek.



2021. ápr. 9. 21:00
1 2
 1/11 PetheD ***** válasza:
100%
Inkább elcsodálkozni, szomorkodni szoktam, mint kiröhögni másokat.
2021. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is.

Attól még , hogy valami vagy valaki röhejes nem feltétlenül kell kiröhögni. Ám ezekre egyáltalán nem találok más szóhasználatot . Direkt nem akartam a szánalmast használni szociális érzékenység gyanánt.

2021. ápr. 9. 21:07
 3/11 PetheD ***** válasza:
87%
Értem. Bár attól, hogy elszomorít egyes emberek viselkedése, nem nevezem őket szánalmasnak. A kérdésre is válaszolva, én azokkal nem tudok mit kezdeni, akik félreértelmeznek hivatalos, vagy hivatalosnak tűnő állításokat, és a maguk javára értelmezik. Pl. tavaly utaztam valakivel, aki azt bizonygatta, szerinte semmit nem használ a maszk és a távolságtartás, csak a kézfertőtlenítés.
2021. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Azokat akiknek a fogalmazásmódja alapján a nyolc általános is éppen csak elégségessel lett meg, még így úgy érzik hogy ők majd jól megszakértik a mikrobiológiát.
2021. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PetheD ***** válasza:
100%
Vagy, akik a saját álláspontjukat akarják mindenáron rám erőltetni, és hiába hivatkozom arra, ha én tiszteletben tartom (bár nem követem) az ő véleményüket, ők is tegyék ezt, nem szükséges követniük.
2021. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Akik szakértőket hazudtolnak meg minősíthetetlen stílusban úgy, mintha ők értenének hozzá (jellemzően valami egész más szakterületen tevékenykednek, mint a virológia).
2021. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Godeny.
2021. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem maga az a jelenség szomorít el, amikor azt látom, hogy egynémely ismerősömnek semmilyen más témája nincs, csak a járvány, az ellene való védekezés, az az ellen vétők elleni fellépés, és mindezt világvégés vagy agresszív stílusban teszi.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Vírustagadókat
2021. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Röhejesnek ugyan nem találom, csak nem értem. Legkirívóbb egy ismerősöm, aki éppen covidos és már egy hete fél óránként posztolja hogy milyen rosszul van, sajnáltatja magát hogy éppen a poklot járja meg, aztán a jobbulást kívánó kommentektől csak még jobban belejön az önsajnálatba. De kinek mi köze hozzá? Miért nem elég ezt családtagokkal, barátokkal megbeszélni? Miért jó ha több száz ember sajnálja?

Egy másik egy beteges rettegő, aki minden egyes coviddal kapcsolatos poszt alá kényszeresen kommentel valami mindmeghalunk baromságot. Minden olyan cikkhez, ami a korlátozások enyhítéséről szól, hozzá kell fűznie hogy mekkora tragédia lesz ebből, inkább még több korlátozás kell mert még mindig nem rettegték ki magukat.

2021. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!