Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miként viszonyultok a meleg...

Miként viszonyultok a meleg emberekhez ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 03:16
A kérdező szavazást indított:
Támogatom őket.
Semleges, nem érdekelnek.
Elítélem őket.
75 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem erőltetik rám a melegséget, addig nem zavar. Utána már nagyon.
2021. ápr. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem nagyon tud érdekelni, hogy 2 fiú, 2 lány vagy 1 fiú-1 lány csókolózik az utcán vagy fogja a kezét.

De ha egymás szájába vannak és gyakorlatilag már az utcán pettingelnek (tök mindegy melyik varriáció) az zavaró.

2021. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Pasiként ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, mint a heteró csajokra. Ugyanúgy viselkedem velük, mint bárki mással, de azért ott motoszkál természetesen a fejemben, hogy vajon bukna-e a kukimra.
2021. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan úgy viszonyulok hozzájuk mint bárki máshoz, ha egy hetero pár nyalja-falja egymást az se normális szerintem, ugyan ez igaz a melegekre is. A szivárványos téma zavar egy kicsit, hogy 'arcba tolják' mintha muszáj lenne egy új stílust alkotni. Akiket ismertem melegeket évek óta azokról sűrűn meg sem tudtam mondani, hogy melegek, úgymond beépültek és nem akartak kitűnni :)
2021. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Amióta a net, meg a hozzászólásaik némiképp felnyitották a szemem, milyen emberek valójában, kicsit már másképp állok hozzájuk.

A meleg férfiak közömbösek, nem foglalkozom velük, viszont a sokszor férfigyűlölő, leszbikus, vérfeminista megjegyzések, megnyilvánulások nem egyszer bicskanyitogatóak.

Amikor nők hozzászólnak férfiakkal kapcsolatos témákhoz, hozzászól valami leszbikus nő is....épp csak a nemi hovatartozását felejti el közölni, amikor hányinger, undorító, stb szavak jelennek meg a férfiakkal kapcsolatban nála....

2021. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Valahogy nem tud zavarni, ha valakinek a kapcsolatában egyel több vágy egyel kevesebb pénisz van.

Én támogatom őket, szerintem nyugodtan házasodhatnak. Már nem csak egyházi esküvő van, hanem polgári is, szóval ne jöjjön senki azzal, hogy jujjci tiltsa a vallás. Meg szerintem az örökbefogadással sincs baj. Inkább egy melegpár mint az intézet. A gyereknek állandó, szerető környezetre van szüksége, amit jobban meg tudnak adni mint egy intézet.

Egyébként a ne mutogassákra annyit mondok, hogy a megfogják egymás kezét, csókolóznak, megmondják hogy ők egy pár, ez tök normális a heteroknál, ez egyáltalán nem undi, a melegeknek is lehet. Ha meg valaki a párja alá nyúlkál nyílvanosan, meg ilyenek, az mindenhogy gáz, szexualitástól független. (Egyébként arányaiban véve több ilyet láttam heteroknál...)

Sőt, azon se buknék ki, ha heteró lennék és valaki velem azonos nemű fel akarna szedni ismeretlenül. Max megmondom, hogy bocs, nem. A nem az esetem embereknek is meg lehet mondani, hogy figyu, nem ez tök ugyan az.

(Mondjuk én biszexuális vagyok, szóval lehet azért veszem ilyen lazán)

2021. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
A meleg emberek sose zavartak. Elfogadom őket olyannak amilyenek. Amit nem tudok benyelni, az az erőltetés, de ugyanígy vagyok ezzel a "blacklivesmatter" dologgal is. Miért kell ekkora feneket keríteni ezeknek a dolgoknak? Pont az ellenkezőjét érik el vele, mint amit szeretnének. Bár sokszor már úgy gondolom, hogy direkt csinálják, hobbijuk a polgárpukkasztás, bármit megtesznek a buta emberek, hogy foglalkozzanak velük. Legyen szó akár melegről, akár biszexről vagy transzizéről, ha buta, akkor feltűnösködik, ha normális, akkor csendben van, azt bírom. Heteró emberek is idegesítenek ha feltűnési viszketegségük van, szóval jó lenne ha végre mindenki megmaradna nyugton a fenekén, mert senki se kíváncsi a másikéra.
2021. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a heterókhoz, nem érdekel, hogy ki kit szeret.
2021. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!