Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már, hogy bár...

Előfordult már, hogy bár otthon voltál, nem engedted be azt, aki zörgött vagy csöngetett, mert nem akartad, hogy éppen akkor zavarjon téged?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor olyan személyt nem engedtél be, akit te amúgy sem kedvelsz, vagy ha kedveled, nem volt alkalmas az időpont, de nem akartad őt egyébként megsérteni.
2021. ápr. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rendszeresen előfordul ilyen.


Azt sem tudom, hogy ki volt az.

2021. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsik voltunk, nagynénémnek volt egy olyan hülye szokása, hogy minden bejelentés nélkül, egyszer csak megjelent nálunk, hogy megnézzen minket úgy családilag és beszélgessünk. Na, akkor volt olyan néha, hogy láttuk őt az ablakból, de direkt úgy tettünk, mintha nem lennénk otthon, mert nem volt kedvünk vele órákig trécselni.

Mikor meg később egyedül laktam, előfordult, hogy hétvégén, reggel 8 után arra ébredtem, hogy valaki csenget a kaputelefonon, de inkább az ágyban fekve megvártam, hogy elmenjen. Senkit sem vártam, és nem is akartam aznap senkivel se találkozni.

Nem vagyok egyébként embergyűlölő, de az ilyen spontán látogatásokat sose csíptem.

2021. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt. Egyedül élek albérletben, és amikor videós meetingem volt, és közben kopogtattak, nem álltam fel a kamera elől, hogy ajtót nyissak.

Meg olyan is volt, mikor akkor csöngetett valaki, amikor WC-n voltam.

Vagy amikor tésztát gyúrtam és könyékig lisztes meg tojásos voltam.

2021. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elhangzanak itt a kérdés kapcsán magán jellegű, (és igencsak szórakoztató :D) történetek is, akkor közkinccsé kell tennem hogy egyszer hajvágás közben kopogtatott a panellakásunkban a szembeszomszéd. Mindezt pánikszerűen tette, és azelőtt még soha nem keresett minket, ezért úgyéreztem, hogy olyasvalamit akarhat amiről tényleg jobb ha tudok. Így hát a hirtelen sokktól kizökkenve rögtön ajtót is nyitottam bal oldalon már kopasz, jobb oldalon átlagosan hosszú, fejtetőn teljesen vegyes hajzattal, és ellentmondást nem tűrő komolysággal és lélekjelenléttel mondtam neki, hogy bármiről is lenne szó, készséggel állok rendelkezésére :D
2021. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam minden napos ez! Aki nem jelzi előre, hogy jönni óhajt, ill. miért akar bejutni hozzám, az úgy járt. Ma is csöngetett valaki. Megkérdeztem a feleségemet, hogy vár-e valamit, ill. valakit. Nem várt. Én sem.
2021. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Amig mincs rajtam smink a postas se johet!
2021. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!