Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentél már neki véletlenül...

Mentél már neki véletlenül üvegajtónak pl: bevásárlóközpont, vagy irodaházban ? Hogy reagáltál rá ?

Figyelt kérdés

:DDDDD

xDDDD



2021. ápr. 10. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szerencsére. De amikor egy nagy áruházban dolgoztam, láttam h egy férfi megy ki az üveg fotocellás ajtón, de közbe bámészkodott és nekiment az üvegnek. Nem tört ki, de nagyon hangos volt. Meglepődött majd gyorsan távozott.
2021. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kár, hogy nem láttam.. 😆😆😆
2021. ápr. 10. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére csak otthon jártam így, amikor elfelejtettem,hogy bukóra állítottam az ablakot, és lefejeltem, mikor ki akartam nézni rajta.

Viszont egyszer diákmunkán szórólapoztam egy bevásárlóközpontban, és ott láttam egy nőt, aki nekiment az üvegajtónak. Annyit mondott, hogy "Jaj, hoppá!" Aztán kínosan nevetett és gyorsan elment onnan. Őszintén, én nevettem.

2021. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nekimentem az üvegajtómnak, nagyon ledöbbentem, mivel félálomban, még azt se fogtam fel, hogy nekimentem az üvegnek.
2021. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de az osztálykiránduláson az egyik lány osztálytársam átsétállt a csukott üvegajtón a szálláson, ahol voltunk. XD Ki is hívták a mentőt, mert megvágta magát, amikor széttört az ajtó, de semmi súlyos baja nem lett végül, ha jól emlékszem.
2021. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, viszont pár éve az üzletünk egyik ajtaját így törte szét egy fiatal srác. Azóta ki van írva, hogy "Vigyázz, üvegajtó!".
2021. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jojj nekem más volt.

Mentem Budapestre a Tropicariumba és ott az egyik részen sokan voltak. Megláttam előttem egy üres részt, mentem és utána vettem észre hogy az egy tükör xD

2021. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!