Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek plázába, vagy...

Szerettek plázába, vagy bevásárlóközpontba menni?

Figyelt kérdés

Még gyerek voltam amikor megépült az első pláza ahol élek, de valahogy mindig is ellenszenves voltak az emberek, a tömeg, és a felesleges költekezés látványa


Mi vonzza az embereket ide?

Melyik társadalmi réteg aki ezt megteheti (vagy szeret úgy tenni mintha megtehetné)?


Rengeteg fiatalt látok, és az jut eszembe hogy 10-12 éve nekem is minden ismerősöm plázába járt, holott egyáltalán nem éltek úgy hogy megtehették volna: manapság is így van ez, vagy valóban annyi középvezető meg vállalkozó van, hogy a gyerekeik ezt megtehetik?



2021. febr. 2. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg fiatalnál plázázás = barátnőkkel mászkálás a plázában, nézelődés, kávé, meki és vesznek egy felsőt 3000 forintért.


A kérdés alapján pedig úgy képzeled el, hogy bemegy a tini lány 3 boltba és ott elkölt 60.000 forintot.

2021. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
alapból utálok személyesen vásárolni.. inkább megrendelem online és várom, hogy hozza a futár.
2021. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Én utálom és mindig is utáltam a plázákat a tömeg miatt. Meg úgy ha ott vagyok, meglátok valami 50-70% kedvezményt, viszket tőle a pénztárcám. Meg pánikbeteg is vagyok, emiatt utálok emberek közé menni. És a sok hülye tinédzserek akik menőznek, játszák magukat, stb hányni tudok ettől!


20/F

2021. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem igazán. Alapból az üzletek 90%-a nem érdekel és túl sok az ember hogy azért a pár üzletért amibe szívesen mennék, bemenjek. Ha vásárolni akarok ilyen plázás boltban akkor igyekszem délelőtt menni amikor (normál esetben) sokan dolgoznak, a gyerekek és a tinik oktatási intézményben, az idősek meg a piacon vannak.
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,utálok vásárolni,csak akkor megyek már,ha nagyon muszáj,célirányosan.
2021. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Magát a bevásárlást is (főleg ami a ruhákat illeti) ki nem állhatom, pedig nő vagyok.
2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb plázákat utálom (Westend) a kisebb plázákat szeretem (Duna Pláza). Nálam ez csak a tömeg miatt van.
2021. febr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretek, szerintem jó hangulatuk van :)

Jó beülni egy étterembe, enni valamit, vagy vásárolni.

2021. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek sokan, akkor szeretek. De a tömeget utálom. Szóval leginkább hétköznap délelőttönkét tudom élvezni, csúcsidőben hamar besokallok, és minden mindegy csak hadd húzzak már haza.

Ezt a ki teheti meg dolgot nem egészen értem. Ha kell valami, akkor kell valami. Új cipő, műszaki cikk, étel, könyv, pipere. Van aki plázában veszi, van aki Tescóban, kisboltban vagy a piacon. De valahol mindenki megveszi. Tehát ez nem tehetősség dolga. Nem mindenki költi el a fél fizetését felesleges ruhákra a plázákban attól még, hogy ott vásárol.

2021. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!