Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiket szputnyikkal oltottak...

Akiket szputnyikkal oltottak be, tapasztaltatok valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apát azzal oltották, neki még csak szédülés sem volt. Anya Modernát kapott, és másnap nagyon szarul volt de mostmár jól van ő is.
2021. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, enyhe hőemelkedés és hidegrázás az oltás utána 24 órában.
2021. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tapasztaltam нет проблем.
2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első után semmi. Tegnap kaptam a másodikat, elég rottyon voltam egész délelőtt. A fejem még mindig eléggé fáj.
2021. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyet krákágyíl.
2021. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám munkahelyén azzal oltottak. Az emberek 90%-a 1-2 napra kidőlt tőle. Láz, hidegrázás, erőtlenség. Volt olyan, aki azt mondta kb. 20 perccel az oltás után egyszer csak a semmiből úgy érezte, hogy lebénult. Azóta mindenki jól van. Az a rövid rosszullét mindenkinek bírható volt, ha cserébe hat a szer.

Plusz néhányan azt mondták, hogy javult a látásuk azóta, ami elég fura :D

2021. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első dózistól semmit nem éreztem.

A másodiktól egy órán keresztül bizonytalanul jártam és nagyjából ugyan ennyi ideig leromlott minden ok nélkül a hangulatom. Ezen kívül csak annyit érzem, mintha ököllel vállon ütöttek volna. Azonban ez is elmúlt egy nap alatt.

2021. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Anyám oroszt kapott. 52 éves. Hála istennek eddig semmi baja. 1.nel picit hoemelkedese volt enyhe faradtsag egy nap alatt kipihente. Masodikat lassan egy hete kapta, eddig semmi baja, remeljuk igy is lesz.


Apam kínait kapott, neki se volt semmi.


Nagymamám 75 evesen pfizert neki se volt baja, masnap kertet asott:D


85 éves nagypapám modernat, neki se volt baja.


Hozzáteszem apai oldalról nem beteges a család, pedig amúgy vannak eü problémák de szinte sose betegek.


Anyai oldal se beteges típus.


Én mivel fiatal vagyok oltast nem kaptam de covidot igen, nemrég.


2 napig volt rosszabb de simán kibírható. Ennél gyerekkoromban voltam milliószor rosszabbul is.


Szerencsések vagyunk na.

2021. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lassan egy hete kaptam meg az oltás, de még mindig vannak mellékhatások. Fejem fáj most már csak. Ez szerintetek mennyire normális?
2021. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!